Femmes ingilizcede ne demek, Femmes nerede nasıl kullanılır?

Femme de chambre : Oda hizmetçisi.

 

Femme fatale : Ölümcül veya baştan çıkartıp ayartan kadın. Baştan çıkarıcı kadın. Vamp kadın. Baştan çıkaran kadın. Kadın baştan çıkarıcılığı (fransızca).

Cherchez la femme : Kadınları arama. Kadın araştırma.

Femme : Karı (fransızca). Kadın. Eş.

Fem : Dişisel. Kadın cinsiyetine ilişkin. Kadınsal. Kadın veya kadınların karakteristiği.

Female camel : Maya.

Female costume : Kadın oyuncuların sahne üzerinde giydikleri giysi. Kadın giysisi.

Female chorus : Kadınlar korosu. Kadınlardan kurulu koro.

Female : Bayan. Dişi. Dişil. Dişilere ilişkin. Dişi gamet veya yumurta meydana getiren birey veya yavru doğuran organizma. Kancık. İçi oyuk öğe. Atletizmi uğraş edinip, dallarındaki bayanlar arası yarışlara katılan sporcu. Kadınlara ait. Bayan atlet.

Female connector : Dişi konektör. Dişi konnektör. Duy. Priz. Dişi bağlantı elemanı. Erkek konnektörün bağlandığı çıkıntılar içeren konnektör. Dişi bağlant elemanı. Dışı bağlantı elemanı.

İngilizce Femmes Türkçe anlamı, Femmes eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Femmes ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Compeer : Arkadaş. Akran. Emsal.

Dangs : Lanet olsun. Lanet. Ateşli ve salgın bir hastalık. Dang. (amerikan argosu) penis.

Coequal : Eşit. Müsavi. Denk. Rütbesi eşit. Akran.

Gas : Boş laf. Uçun. Fizik, kimya alanlarında kullanılır. Atıp tutma. Grizu. Benzin almak. Matrak şey. Saçmalamak. Gazlamak. Uzun süre konuşmak.

Sequined : Pullarla süslenmiş. Pullarla süslenmiş olan. Pullu. Küçük parlak disklerle süslenmiş.

Companion : Diğer parça. Kavalye. Arkadaşlık etmek. Bakıcı. Güverte merdiveni. Refakatçi. Kılavuz. El kitabı. Ahbap.

Coequals : Denk. Rütbesi eşit. Müsavi. Eşit. Akran.

Dame : Yaşlı kadın. Kibar kadın. Karı. Dam asalet ünvanı. Kadınlara verilen şövalyelik ayarında bir asalet unvanı. Hanım. Hatun. Eski hanım. Bayan.

Bub : Arkadaş. Kardeş. Ulan. Küçük bir erkek çocuğa gayrıresmi hitap. (argo) ahbap.

Waste material : Artık malzeme. Çöp. Atık madde. Döküntü.

Femmes synonyms : beady, waste, adorned, feme, cobbers, exhaust, better half, corresponding, dang, femme, eve, alleles, spangly, distaffs, waste matter, exhaust fumes, comate, counterpart, distaff, female, companions, doris, bachelorette, dames, cobber, jeweled, jewelled, broad, decorated, compeers, bird, counterparts, waste product.

Femmes zıt anlamlı kelimeler, Femmes kelime anlamı

Femmes antonyms : unadorned.

Femmes ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Femmes kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Femmes ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Femmes anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Femmes ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Difüzyon: DİFÜZYON (YAYINMA) OLAYI Ne demek? Farklı yoğunlukta iki ayrı fazda bulunan iki madde moleküllerinin birbiri içine yayılması...
  • Endikasyon: İki anlamı vardır. Herhangi bir hastalığa ilişkin izlenmesi gereken tedavi yöntemlerini ve tedavi içindeki sürecin gidişati...
  • Ekosistem: Ekosistemdeki bozulmaların çevreye etkileri nelerdir? Ekosistemdeki bozulma bir bütün olan çevrenin yapı ve işleyişini olumsu...
  • Ekosistem: Ekosistemlerin belirgin özelikleri nelerdir? Bir ekosistem biyosferin, bir bölümü ya da parçasıdır ; büyüklüğü ya da geni...
  • Yolantı: ..yolantı kelimesi YOLAK veya ( dağda ) patikadan çok farklı değil sanırım....( muğla ) yerkesikde patika az kullanılır..b...