Femme ingilizcede ne demek, Femme nerede nasıl kullanılır?

Femme de chambre : Oda hizmetçisi.

 

Femme fatale : Kadın baştan çıkarıcılığı (fransızca). Ölümcül veya baştan çıkartıp ayartan kadın. Vamp kadın. Baştan çıkarıcı kadın. Baştan çıkaran kadın.

Cherchez la femme : Kadınları arama. Kadın araştırma.

Femmes : Kadın. Eş. Karı (fransızca).

Fem : Dişisel. Kadın veya kadınların karakteristiği. Kadınsal. Kadın cinsiyetine ilişkin.

Female : Kancık. Dişil. Sadece dişi gamet ya da yumurta meydana getiren birey ya da yavru doğuran organizma. Atletizm, biyoloji, veterinerlik alanlarında kullanılır. Dişi. Dişi gamet veya yumurta meydana getiren birey veya yavru doğuran organizma. Dişilere ilişkin. Kadın. İçi oyuk öğe. Kadınlara ait.

Female body : Kadın vücudu.

Female chest : Kadın göğsü.

Female camel : Maya.

Female costume : Kadın giysisi. Kadın oyuncuların sahne üzerinde giydikleri giysi.

İngilizce Femme Türkçe anlamı, Femme eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Femme ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Distaffs : Kadın işi. Öfke. Öreke.

Distaff : Kadın işi. Öreke. Öfke.

Compeer : Arkadaş. Emsal. Akran.

Companion : Kavalye. Eşlik etmek. Birbirini tamamlayan ya da birbirine uyan bir çift şeyden her biri. Ahbap. Yoldaş. Yardımcı. Bakıcı. Refakat etmek. El kitabı.

Dang : Ateşli ve salgın bir hastalık. Lanet olsun. (amerikan argosu) penis. Lanet.

Dangs : (amerikan argosu) penis. Ateşli ve salgın bir hastalık. Dang. Lanet. Lanet olsun.

Counterpart : Mevkidaş. Tam benzeri. Emsal. İkinci nüsha. Kopya. Suret. Benzer. Kopyası. Taydaş.

Dame : Karı. Kadınlara verilen şövalyelik ayarında bir asalet unvanı. Anaokulu müdiresi. Hatun. Anaokulu. Kibar kadın. Yaşlı kadın. Eski hanım. Hanım.

Bird : Tip. Adam. Roket. Uydu. Uzay gemisi. Güdümlü mermi. Aves sınıfından yumurtlayan, akciğerli, sıcak kanlı, vücudu tüylerle örtülü, gagalı, iki ayaklı, iki kanatlı, uçucu hayvanların ortak adı. Kişi. Manita.

Cobber : Kanka. Badi. (avustralya'da kullanılan terim) dost. Arkadaş.

Femme synonyms : female, females, counterparts, feme, cobbers, correspondent, broad, corresponding, better half, coequal, femmes, eves, compeers, eve, dames, companions, bub, coequals, alleles, comate, bachelorette, doris.

Femme ingilizce tanımı, definition of Femme

Femme kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : A woman. Bakınız: Feme.

Femme ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Femme kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Femme ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Femme anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Femme ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Difüzyon: DİFÜZYON (YAYINMA) OLAYI Ne demek? Farklı yoğunlukta iki ayrı fazda bulunan iki madde moleküllerinin birbiri içine yayılması...
  • Endikasyon: İki anlamı vardır. Herhangi bir hastalığa ilişkin izlenmesi gereken tedavi yöntemlerini ve tedavi içindeki sürecin gidişati...
  • Ekosistem: Ekosistemdeki bozulmaların çevreye etkileri nelerdir? Ekosistemdeki bozulma bir bütün olan çevrenin yapı ve işleyişini olumsu...
  • Ekosistem: Ekosistemlerin belirgin özelikleri nelerdir? Bir ekosistem biyosferin, bir bölümü ya da parçasıdır ; büyüklüğü ya da geni...
  • Yolantı: ..yolantı kelimesi YOLAK veya ( dağda ) patikadan çok farklı değil sanırım....( muğla ) yerkesikde patika az kullanılır..b...