Femme ingilizcede ne demek, Femme nerede nasıl kullanılır?

Femme de chambre : Oda hizmetçisi.

 

Femme fatale : Kadın baştan çıkarıcılığı (fransızca). Ölümcül veya baştan çıkartıp ayartan kadın. Vamp kadın. Baştan çıkarıcı kadın. Baştan çıkaran kadın.

Cherchez la femme : Kadınları arama. Kadın araştırma.

Femmes : Kadın. Eş. Karı (fransızca).

Fem : Dişisel. Kadın veya kadınların karakteristiği. Kadınsal. Kadın cinsiyetine ilişkin.

Female : Kancık. Dişil. Sadece dişi gamet ya da yumurta meydana getiren birey ya da yavru doğuran organizma. Atletizm, biyoloji, veterinerlik alanlarında kullanılır. Dişi. Dişi gamet veya yumurta meydana getiren birey veya yavru doğuran organizma. Dişilere ilişkin. Kadın. İçi oyuk öğe. Kadınlara ait.

Female body : Kadın vücudu.

Female chest : Kadın göğsü.

Female camel : Maya.

Female costume : Kadın giysisi. Kadın oyuncuların sahne üzerinde giydikleri giysi.

İngilizce Femme Türkçe anlamı, Femme eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Femme ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Distaffs : Kadın işi. Öfke. Öreke.

Distaff : Kadın işi. Öreke. Öfke.

Compeer : Arkadaş. Emsal. Akran.

Companion : Kavalye. Eşlik etmek. Birbirini tamamlayan ya da birbirine uyan bir çift şeyden her biri. Ahbap. Yoldaş. Yardımcı. Bakıcı. Refakat etmek. El kitabı.

Dang : Ateşli ve salgın bir hastalık. Lanet olsun. (amerikan argosu) penis. Lanet.

Dangs : (amerikan argosu) penis. Ateşli ve salgın bir hastalık. Dang. Lanet. Lanet olsun.

Counterpart : Mevkidaş. Tam benzeri. Emsal. İkinci nüsha. Kopya. Suret. Benzer. Kopyası. Taydaş.

Dame : Karı. Kadınlara verilen şövalyelik ayarında bir asalet unvanı. Anaokulu müdiresi. Hatun. Anaokulu. Kibar kadın. Yaşlı kadın. Eski hanım. Hanım.

Bird : Tip. Adam. Roket. Uydu. Uzay gemisi. Güdümlü mermi. Aves sınıfından yumurtlayan, akciğerli, sıcak kanlı, vücudu tüylerle örtülü, gagalı, iki ayaklı, iki kanatlı, uçucu hayvanların ortak adı. Kişi. Manita.

Cobber : Kanka. Badi. (avustralya'da kullanılan terim) dost. Arkadaş.

Femme synonyms : female, females, counterparts, feme, cobbers, correspondent, broad, corresponding, better half, coequal, femmes, eves, compeers, eve, dames, companions, bub, coequals, alleles, comate, bachelorette, doris.

Femme ingilizce tanımı, definition of Femme

Femme kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : A woman. Bakınız: Feme.

Femme ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Femme kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Femme ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Femme anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Femme ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Kasko: merhaba burçin hanım, mutlaka bir hukuk bürosu ile anlaşın ve hakkınızı arayın. başta masraf yapmış olacaksınız ama dav...
  • Kasko: merabalararacımla kaza yaptım aracım perte çıktı yanımda bi arkadaşımla ifade felan verdik kasko şirketine gitti araç sonu...
  • Görevsizlik kararı: görevsizlik kararının kaldırılması ne demek yada ne anlama geliyor...
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı: 29 ekim ile ilgili şiir arıyordum ama bu yazı da çok işime yarayacak. ödevim için çok faklı bir makale oldu. çok teşekkür...
  • Elektron yakalama: Her nasıl ki yıldırımın oluşmasına mani olamıyorsak, onun toprağa akması için onu engellememeli, binalara ve eşyalara zar...