Feme ingilizcede ne demek, Feme nerede nasıl kullanılır?

Feme covert : Evli kadın.

Feme sole : Boşanmış kadın. Dul kadın. Evlenmemiş kadın. Evli olmayan kadın.

 

Feme trader : Tüccar kadın.

Femerell : Panjurlu çatı havalığı.

Fem : Dişisel. Kadın cinsiyetine ilişkin. Kadınsal. Kadın veya kadınların karakteristiği.

Female connector : Dişi konektör. Erkek konnektörün bağlandığı çıkıntılar içeren konnektör. Dışı bağlantı elemanı. Dişi bağlant elemanı. Dişi bağlantı elemanı. Priz. Duy. Dişi konnektör.

Female chorus : Kadınlar korosu. Kadınlardan kurulu koro.

Female chest : Kadın göğsü.

Female child : Kız çocuğu. Kız çocuk. Kız.

Female costume : Kadın giysisi. Kadın oyuncuların sahne üzerinde giydikleri giysi.

İngilizce Feme Türkçe anlamı, Feme eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Feme ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Commission : Görev. Görevlendirme. Atama belgesi. Komisyon. Ismarlama. Terfi. Heyet. Ismarlamak. Komite. Görevlendirmek.

Distaffs : Öfke. Öreke. Kadın işi.

Mintage : Darphane ücreti. Para basma vergini. Darp ücreti. Külçe maden basılma ücreti. Bozuk para. Basılan para. Para basma.

Feel : Hissetmek. Dokunma hissi. Yoklamak. Acımak. Duymak. Görünmek. Gibi gelmek. Kendini...hissetmek. Sezgi. Sezinlemek.

Correspondent : Yazışan. Sinema, televizyon alanlarında kullanılır. Bir kimseyle sürekli mektuplaşan kişi. Uyan. Yazışma yapan kimse. Televizyon için haber derleyen gazeteci. derlediği haberleri televizyonda kendi sunan gazeteci. Dış ülke muhabiri. Televizyon bildirmeni. Taşra ya da dış ülke muhabiri.

Lockage : Kanal havuzundan geçirme. Havuzdan geçme parası. Lok yardımıyla bir su seviyesindiğerine hareket ettirme. Lok yapımı (bir kanalda). Kanaldan geçme parası. Lok ücreti. Havuzlama. Lok yardımıyla yükseltme veya alçaltma miktarı. Lok işletilmesi (bir kanalda). Kanal havuzundan geçme.

Seigniorage : Değerli madenin, külçenin paraya çevirimi, basımında devletçe alınan baskı ücreti. Senyöriaj. Paranın üretim maliyeti ile üzerinde yazılı değer arasındaki fark. Darp ücreti. Senyoraj. Sikke vergisi. Sinyoraj. Para basma ücreti. Tuğra hakkı.

Legal fee : Harç. Yasal ücret.

Fixed cost : Sabit masraf. Değişmez maliyet. Ebatı yapılan işe bağlı olmayan maliyet. Sabit maliyet. Sabit gider. Daimi gider.

Distaff : Kadın işi. Öreke. Öfke.

Feme synonyms : entrance money, license fee, price of admission, licensing fee, origination fee, finder's fee, license tax, pipage, docking fee, drop off charge, contingency fee, admission price, bitch, counterpart, retainer, counterparts, coequals, toll, missis, broad, compeer, tuition fee, dutches, eves, dames, admission fee, moorage, doris, alleles, fixed costs, quayage, wharfage, dame.

Feme zıt anlamlı kelimeler, Feme kelime anlamı

Dishonor : Şeref ve haysiyetini kırmak. Rezil etmek. Leke sürmek. Lekelemek. Onursuzluk etmek. Namusunu kirletmek. Şerefini sarsmak. Namusuna dokunmak. İki paralık etmek. Şerefini beş paralık etmek.

Infamy : Haysiyetsizlik. Şenaat. Alçaklık. Rezalet. Rezillik. Utanç verici davranış. Kötü şöhret. Kepazelik.

Disrepute : İtibarsızlık. Kötü nam. Şerefsizlik. Kötü şöhret. Adı çıkmışlık. Kötü ün.

Feme ingilizce tanımı, definition of Feme

Feme kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : A woman.

Feme ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Feme kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Feme ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Feme anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Feme ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Difüzyon: DİFÜZYON (YAYINMA) OLAYI Ne demek? Farklı yoğunlukta iki ayrı fazda bulunan iki madde moleküllerinin birbiri içine yayılması...
  • Endikasyon: İki anlamı vardır. Herhangi bir hastalığa ilişkin izlenmesi gereken tedavi yöntemlerini ve tedavi içindeki sürecin gidişati...
  • Ekosistem: Ekosistemdeki bozulmaların çevreye etkileri nelerdir? Ekosistemdeki bozulma bir bütün olan çevrenin yapı ve işleyişini olumsu...
  • Ekosistem: Ekosistemlerin belirgin özelikleri nelerdir? Bir ekosistem biyosferin, bir bölümü ya da parçasıdır ; büyüklüğü ya da geni...
  • Yolantı: ..yolantı kelimesi YOLAK veya ( dağda ) patikadan çok farklı değil sanırım....( muğla ) yerkesikde patika az kullanılır..b...