Orgastic türkçesi Orgastic nedir

  • Orgazmik.
  • Orgazma ait.
  • Orgastik.

Orgastic ingilizcede ne demek, Orgastic nerede nasıl kullanılır?

Orgasm : Boşalma. Orgazm. Cinsel temasta zevkin zirvesi. Doyunum. Cinsel doyum. Doyum.

Orgasmic : Orgazma ait. Orgazmik. Orgazma benzer.

Orgasms : Boşalma. Doyum. Orgazm. Doyunum.

Fake orgasm : Orgazm numarası. Sahte orgazm. Sahte cinsel zevk veya heyecan. Orgazm taklidi.

Faking an orgasm : Cinsel heyecan veya zevk alma numarası yapma.

Organ of corti : Duymak için özel duyusal reseptörler içeren koklea bölümü (alfonso corti'nin ismini verdiği). Corti organı.

Organ culture : Organ kültürü. Bir organın tümünün ya da kısımlarının ya da organın primordiyumlarının yapı ve fonksiyonunun korunması ve farklılaşmasına izin verecek yönde in vitro büyümesi ya da gelişmesi. Bir organın bir kısmının ya da tamamının, dokuların zarar görmeyeceği bir dış ortamda kültüre edilmesi veya büyütülmesi. Biyoloji, veterinerlik alanlarında kullanılır.

Organ grinder : Latarnacı. Laternacı.

Organ of bojanus : Yassı solungaçlıların boşaltım organı. Bojanus organı.

Smorgasbord : Farklı yemek çeşitleri sunan büfe. Birçok farklı ürün çeşidi içeren büfe. Çok çeşitlilik. Açık büfe yemek sunan restorant. Açık büfe yemek servisi yapan restoran. Büyük çeşitlilik.

 

İngilizce Orgastic Türkçe anlamı, Orgastic eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Orgastic ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Orgasmic : Orgazma benzer.

Bonemeal : Kemiklerden yapılan gübre.

Guano : Guano. Doğal gübre. Martı gübresi.

Fertilizer : Bitkilere gelişmesi için gerekli olan azot, fosfor, potasyum gibi öğeleri vermek üzere toprağa katılan yapay ya da doğal özdek. İşlenmemiş özdeği doğadan sağlanarak üretimliklerde hazırlanan azotlu, fosfatlı ve potaslı gübre türü. Suni gübre. Coğrafya, kimya alanlarında kullanılır. Kimyasal gübre. Gübreleme. Gübre.

Fertiliser : Gübreleme. Gübre. Suni gübre. Dölleyici. Hamile bırakan veya dölleyen kimse veya şey. Toprağı zenginleştirmek için eklenen organik veya kimyasal madde (ör. gübre).

Manure : Toprağın ıslah edilmesinde kullanılan, genellikle hayvansal orijinli organik artık. hayvan dışkılarının bir süre bekletilerek yanması ve toprağa atılacak hale gelmesi. Gübrelemek. Gübre. Çiftlik gübresi. Gübrelik dışkı.

Fish meal : Tüketilmeyen veya işleme fazlası olan balıkların kılçık, pul, deri ve iç organları alındıktan sonra veya bütün olarak kurutulup öğütülmesi sonucu elde edilen, rengi açık sarıdan koyu kahverengine değişen, protein ve esansiyel aminoasitlerle diğer besin maddeleri bakımından zengin olan ve yüksek oranda sindirilebilen bir yem ham maddesi. Balık unu.

 

Orgastic synonyms : organic fertilizer, neem cake, plant food, organic fertiliser.

Orgastic zıt anlamlı kelimeler, Orgastic kelime anlamı

Inorganic : Anorganik. Organik olmayan. Madensel. Cansız. Organik olmayan, yapısında karbon içermeyen, cansız, anorganik. Hidrokarbondan türememiş maddeler. organik kökenli olmayan. canlılardan elde edilmeyen ve canlıların yaşadığı çevrede bulunan karbondioksit, su, tuz gibi mineral maddeler. İnorganik.

Unwholesome : Sıhhatsiz. Sağlığa zararlı. Ağır. Ahlak bozucu. Kötü. Zarar verici. Sağlıksız. Bozuk. Hastalıklı. Sağlam olmayan.