Female camel ingilizcede ne demek, Female camel nerede nasıl kullanılır?

 

Female : Atletizmi uğraş edinip, dallarındaki bayanlar arası yarışlara katılan sporcu. Bayan. Dişilere ilişkin. Kadınlara ait. Kancık. Dişi gamet veya yumurta meydana getiren birey veya yavru doğuran organizma. İçi oyuk öğe. Yavru doğuran, yumurta hücresi üreten organizma. eşeyli üremede erkeğin eşi, femina. hlk. deri üzerinde serpili olarak çıkan siğiller. Atletizm, biyoloji, veterinerlik alanlarında kullanılır. Kız.

Camel : Tombaz. Deve. Kayık biçiminde yüzdürme dubası. Duba. Hecin. Gemi yüzdürme dubası. Gemi yüzdürme aracı.

Female body : Kadın vücudu.

Female cell : Dişi hücre.

Female chest : Kadın göğsü.

Female child : Kız çocuğu. Kız çocuk. Kız.

İngilizce Female camel Türkçe anlamı, Female camel eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Female camel ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Brewing : Kaynatma. Bir seferde üretilen bira miktarı. Biranın mayalanması. Bira yapımı süreci. Mayalama. Mayalanma. Bira yapım işi.

Nature : Özellik. Tip. Tabiat. Huy. Dünya. Tür. Çeşit. Yaradılış. Cibilliyet.

Mayans : Mö 2500 ile ms 1550 arasında meksika ve guatemala'da hüküm süren medeniyet. Güney meksika ve guatemala'nın maya halkından olan kimse. Mayalı. Maya medeniyeti.

Sourdough : Ekşi maya. Ekşi hamur. Maden arayıcısı (alaska). Alaska'da maden arayıcısı. Maya olarak kullanılan ekşi hamur. Hamur mayası.

Sourdoughs : Hamur mayası. Maden arayıcısı (alaska). Ekşi maya. Ekşi hamur. Maya olarak kullanılan ekşi hamur. Alaska'da maden arayıcısı.

Mayan : Mayalı. Güney meksika ve guatemala'nın maya halkından olan kimse. Mö 2500 ile ms 1550 arasında meksika ve guatemala'da hüküm süren medeniyet. Maya medeniyeti.

Ferment : Kışkırtmak. Tahrik etmek. Galeyan. Canlı hücreler tarafından meydana getirilen, biyokimyasal tepkimelerde katalizör olarak görev yapan bir protein molekülü. katalizledikleri tepkimelerin tipine ve sayısına bağlı olarak, oksidoredüktazlar, transferazlar, hidrolazlar, liyazlar, izomerazlar ve ligazlar olarak gruplandırılırlar. ferment. Heyecanlandırmak. Telaşlanmak. Huzursuzluk. Mayalamak. Kaynamak.

Starter : Marş motoru. Yarışa girecek koşucuları çağıran, yer ve sıralarını belirterek durumlarının, yönetmeliklere uygun olup olmadığını inceledikten sonra, başlama imini veren yargıcı. Yolverici. Yarışa katılan at. Türbe. Yarışta çıkışı veren kimse. Çıkış yargıcısı. Elektrotların ön ısınmasını ve sıra bağlanmış endüktans bobiniyle birlikte bir yüksek gerilim yaratarak boşalmalı lambanın ve özellikle flüorışıl lambanın yanmasını sağlayan aygıt. Başlatan.

Leaven : Maya ihtiva eden hamur. Kabarma (hamur). Etkilemek. Mayalı hamur. Hamur mayası. Mayalama. Mayalamak. Etkileme. Bozmak. Mayalandırmak.

Barm : Bira köpüğü. Bira üretimi sırasında elde edilen, protein ve lizin bakımından zengin, ham proteinin sindirilme derecesi yüksek bir ürün. hücre biyolojisi genetik deneylerinde ve rekombinant dna için model olarak kullanılan bir hücreli mantar. Bira mayası.

Female camel synonyms : mayas, yeast, yeast powder, brewings, natures.

Female camel ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Female camel kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Female camel ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Female camel anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Female camel ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Difüzyon: DİFÜZYON (YAYINMA) OLAYI Ne demek? Farklı yoğunlukta iki ayrı fazda bulunan iki madde moleküllerinin birbiri içine yayılması...
  • Endikasyon: İki anlamı vardır. Herhangi bir hastalığa ilişkin izlenmesi gereken tedavi yöntemlerini ve tedavi içindeki sürecin gidişati...
  • Ekosistem: Ekosistemdeki bozulmaların çevreye etkileri nelerdir? Ekosistemdeki bozulma bir bütün olan çevrenin yapı ve işleyişini olumsu...
  • Ekosistem: Ekosistemlerin belirgin özelikleri nelerdir? Bir ekosistem biyosferin, bir bölümü ya da parçasıdır ; büyüklüğü ya da geni...
  • Yolantı: ..yolantı kelimesi YOLAK veya ( dağda ) patikadan çok farklı değil sanırım....( muğla ) yerkesikde patika az kullanılır..b...