Filleting türkçesi Filleting nedir

Filleting ingilizcede ne demek, Filleting nerede nasıl kullanılır?

Fillet bait : Balık avlamada yem olarak kullanılan izmarit ve istavrit gibi küçük balıklardan hazırlanan fileto biçimindeki yem. Yaprak yem.

Fillet steak : Fileto biftek. Bonfile. İnce biftek dilimi.

Fillet weld : Açı kaynağı. Bindirme kaynak. Dolgu kaynak. Köşe dikişi. Pervaz kaynağı. Dolgu kaynağı. Köşe kaynağı.

Fish fillet : Balık fileto. Fileto balık. Omurgası çıkarılmış, yüzgeçleri ve iç organları alınmış, derisi yüzülmüş veya yüzülmemiş balık eti.

Fillet : Fileto kesmek. Fileto. Saç bandı. Pervaz. Kemiklerinden ayrılmış balık eti kemiksiz lop etten elde edilen ince dilim. Dolgu (mühendislik terimi). Bant. Bantlamak. Şerit.

Filled arc : Dolu yay.

Filled ellipse : Dolu elips.

Filled his heart with joy : Onu son derece mutlu yapan. Kalbini sevinçle dolduran.

Filleted : Şerit takmak. Fileto yapmak. Bantlamak.

Filled his pipe : Piposunun içine tütün koyan. Piposunu dolduran.

İngilizce Filleting Türkçe anlamı, Filleting eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Filleting ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

 

Fascias : Kemer. Büyülemek. Sargı. Fasya. Bağ. Karın sargısı. Sütun kornişi. Bağdoku.

Hairband : Taç. Kafa bandı. Başa takılan bant. Saça takılan plastik veya elastik bant.

Fileting : File. Ağ.

Band : Boş film yapımında kullanılan, üzeri duyarkatla örtülü, çok geniş bir tabandan film boylarına göre istenilen ende kesilmiş parçalardan her biri. bir filmin, boşfilmden dolu filme kadarki bütün çeşitlerini anlatır genel terim. henüz birleştirilmemiş ses ve görüntü taşıyan filmler. (kötü anlamda) dikkate değer hiç bir özellik taşımayan, sıradan sinema yapıtı. Kemer. Şarkı (plak). Birleşmek. Çete. Toplamak. Kayış. Mızıka. Kalınlığı 1 cm.den daha az, çok ince tabaka.

Taped : Kaydetmek. Bantlanmış. Bantlı. Kasede almak. Görüntülenmiş veya kasede alınmış.

Sirloins : Bonfile. Sığır filetosu.

Cincturing : Sarmak. Kemer. Dolamak. Çevrelemek. Kuşak. Kuşatmak.

Mullioning : Tirizlerle ayırmak. Pencere tirizi. Kayıt-dikme (kapı-pencerelerde). Kapı-pencere ayırma dikmesi.

Sellotape : Seloteyplemek. (marka) şeffaf ve yapışkan bant. Seloteyp. Seloteyple tamir etmek. Seloteyple tutturmak. Selobant. Seloteyple yapıştırmak.

Cordon : Kordon. İnsan dizisi. Kordon altına almak. Bükme kaytanı. Kordon görevli veya araçlardan oluşan dizi. Askeri kordon. Polis kordonu. Şerit kurdele.

 

Filleting synonyms : tape, tapes, lath, strap, headbands, fascia, mouldings, mullions, filleted, edging, flow, cording, moldings, cinctures, refilling, stuff, hair ribbon, slats, material, fill, moulding, cordons, dressings, fringe, slat, chevrons, molding, court plaster, loin, strapped, renewal, fringes, fillet.

Filleting zıt anlamlı kelimeler, Filleting kelime anlamı

Long : Gözlemek. Hasret olmak. Hasret kalmak. Arzu etmek. Can atmak. Uzun. İstemek. Özlemini çekmek. Özlemek. Hasretini çekmek.

Filleting ingilizce tanımı, definition of Filleting

Filleting kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : The protecting of a joint, as between roof and parapet wall, with mortar, or cement, where flashing is employed in better work.