Gaols türkçesi Gaols nedir

Gaols ingilizcede ne demek, Gaols nerede nasıl kullanılır?

Clap into gaol : Hapse atmak.

Gaol : Tevkifhane. Cezaevine kapatmak. Tutuklamak. Kodes. Hapishaneye kapatmak. Cezaevi. Hapse atmak. Hapis. Delik.

Gaolao cattle : Gaolao sığırı. Hindistan’dan köken alan, kısa boynuzlu grupta yer alan, eski kaynaklara göre tatmin edici süt verimi olmasına rağmen son iki yüzyıldır çekim hayvanı olma yönünde seleksiyon uygulanmış, vücudu orta büyüklükte, hafif yapılı, dar ve uzun, rengi beyaz veya açık gri, boynuzları kısa, kalın ve uç kısımları hafif geriye doğru dönük, boynu kısa, gerdanı büyük, derisi ince fakat gevşek, hörgücü orta büyüklükte ve iyi gelişmiş, arka kısmı hafif alçak, bacakları düz ve kaslı, tırnakları sert yollara ve dağlık araziye uygun sıkı ve sağlam, kuyruğu nispeten kısa, dişileri genellikle beyaz renkli, erkeklerinin boyun, hörgüç ve arka bölgelerinde grilikler bulunan sığır ırkı.

Gaolbird : Hapishane gediklisi. Hapishane kuşu. Mahpus.

Gaolbreak : Firar. Hapisten kaçma. Hapishaneden kaçma. Hapisten firar etme. Firar etme.

Gaonic period : Gaonik dönem. Milattan sonra 6'ncı yüzyıldan 11'nci yüzyıla kadar olan dönem.

 

Gaolers : Gardiyan. Zindancı.

Gao : Kongre ve diğer devlet organlarına yardımcı olan denetleme ve muhasebe dairesi (abd). Genel muhasebe dairesi.

Gaonic : Gaonik. Geonim'e özgü ya da onunla ilgili olan. Geonim zamanı (6'ncı yüzyıldan 11'nci yüzyıla kadar yahudi akademilerinin başkanları).

Gaoler : Zindancı. Gardiyan.

İngilizce Gaols Türkçe anlamı, Gaols eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Gaols ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Choke : Nefesini kesmek. Boğazını sıkmak. Durdurmak. Bastırmak. Boğazlamak. Tutmak. Boğulmak. Tıkamak. Boğarak öldürmek.

Bridewell : Islahhane. Islahevi.

House of correction : Islah evi. Islahhane. Islahevi.

Lockups : Gözetimevi. Tutukevi. Kilit altında tutma. Hapsetme. Geçici ıslahevi.

Immurement : Duvarlarla çevrilme. Duvarlarla çevirerek hapsetme. Kapatılma. Duvarlarla çevrelenme. Çevrilme. Hapsedilme.

Choky : Boğucu. Tıkayan.

Penitentiaries : Pişmanlığa ait. Islahevi. Kilise mahkemesi başkanı rahip.

Jug : Sürahi. Testi.

Detention home : Çocuk ıslahevi. Tutukevi. Islahevi.

Gaols synonyms : holding cell, put behind bars, correctional institution, clap into gaol, busts, slammer, arrests, impounds, apprehends, custody, coops, bores, incarcerate, confinement, arrest, detains, pokey, put in prison, imprison, cavum, busted, eye, jailhouse, eyeholes, apertures, detention house, jails, shop, hole, impoundage, detention camp, confinements, cooped.

Gaols zıt anlamlı kelimeler, Gaols kelime anlamı

Free : Ücretsiz. Bilgisayar, fizik alanlarında kullanılır. Serbestçe. Hiçbir biçimde herhangi bir koşula bağlı olmayan, özgür olan. Özgür. Serbest. Bağımsız. Erkin. Muaf. Asalak olmayan, beslenme yönünden bağımsız, kendibeslek olan.