Gasogenes türkçesi Gasogenes nedir

  • Gazoz yapan alet.
  • Gaz üreticisi.
  • Basınçlı şişe.
  • Gazoz makinesi.
  • Küçük ölçekte soda veya gazlı sıvılar yapmak için kullanılan taşınabilir aygıt.

Gasogenes ingilizcede ne demek, Gasogenes nerede nasıl kullanılır?

Gasogene : Gaz üreticisi. Basınçlı şişe. Küçük ölçekte soda veya gazlı sıvılar yapmak için kullanılan taşınabilir aygıt. Gazoz yapan alet. Gazoz makinesi.

İngilizce Gasogenes Türkçe anlamı, Gasogenes eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Gasogenes ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Gasohol : Gazohol. Benzin ve alkol karışımı. Alkollü benzin. Gazolin ve etil alkol kombinasyonu (bazı otomobiller için yakıt olarak kullanılan).

Petrol : Yeryağının bölümlü damıtılmasıyla elde edilen, genel olarak 5-12 karbon atomu içeren hidrokarbon moleküllerinin oluşturduğu, renksiz, uçucu ve yanıcı sıvı. Ham yeryağının ayrımsal damıtılmasıyla üretilen yeğni hidrokarbonların, kaynama sıcaklıkları 40-200°c arasında kalan, özgün kokulu, yanıcı karışımı. (başlıca oto yakıtı olmak üzere, çeşitli işleyimlerde girdi ve çözücü olarak kullanılır.). Benzin.

Hydrocarbon : Yalnızca hidrojen ve karbondan oluşan bileşik. Yalnızca karbon ve hidrojen öğelerinden oluşan bileşik. Hidrokarbon. Biyoloji, kimya, veterinerlik alanlarında kullanılır. Karbonlu hidrojen. Sadece hidrojen ve karbondan oluşan bileşik. Hidrojen ve karbon bileşimi. Hidrokarbür. Hidro karbon.

 

Gasoline : Ham yeryağının ayrımsal damıtılmasıyla üretilen yeğni hidrokarbonların, kaynama sıcaklıkları 40-200°c arasında kalan, özgün kokulu, yanıcı karışımı. (başlıca oto yakıtı olmak üzere, çeşitli işleyimlerde girdi ve çözücü olarak kullanılır.). Yakıt. Benzin. Gazolin.

Napalm : Napalm bombasıyla bombalamak. Napalm bombası atmak. Napalm bombası. Napalm. Bomba yapımında kullanılan yanıcı madde.

Gas : Gaz. Övünme. Saçmalamak. Uçun. Eğlenceli şey. Gaz vermek. Gaz pedalı. Grizu. Uzun süre konuşmak. Bir özdeğin moleküllerinin özgürce ötelenme devinimi yapabildikleri, sınır yüzeyi olmayan evre.

Unleaded gasoline : Kurşunsuz benzin.

Fuel : Benzin. Hava ya da oksijenle yanma sonucu ısı erkesi veren özdek. Yakıt almak. Yakıt. Yandığı zaman ısı veren özdek. nötronların zincir tepkimesi kaynağı olan ışınetkin özdek. Yakıt vermek. Isıl erke sağlamak için yakılarak kullanılan nesne. Isı elde etmekte kullanılan madde. Fizik, kimya alanlarında kullanılır. Yakacak.

Gasogenes synonyms : leaded gasoline, leaded petrol, unleaded petrol, gazogene, gasogene.

Gasogenes zıt anlamlı kelimeler, Gasogenes kelime anlamı

Unleaded gasoline : Kurşunsuz benzin.

Gasogenes antonyms : leaded gasoline.