Japanizes türkçesi Japanizes nedir

  • Özellik veya tarz bakımından japon olmak.
  • Japon kültür özelliklerinin benimsenmesine neden olmak.
  • Japonlaştırmak.
  • Japon yapmak.

Japanizes ingilizcede ne demek, Japanizes nerede nasıl kullanılır?

Japanize : Japon yapmak. Özellik veya tarz bakımından japon olmak. Japonlaştırmak. Japon kültür özelliklerinin benimsenmesine neden olmak.

Japanized : Japon yapmak. Japon kültür özelliklerinin benimsenmesine neden olmak. Özellik veya tarz bakımından japon olmak. Japonlaştırılmış. Japonlaştırmak.

Japanizing : Japon yapmak. Japonlaştırma. Japon kültür özelliklerinin benimsenmesine neden olmak. Japonlaştırmak. Özellik veya tarz bakımından japon olmak.

Japanimation : (japon ve animasyon kombinasyonu) genellikle çıplaklık ve gözünün önünde sarkan saç buklesi olan eşsiz görünümlü karakterleri dahil ederek robot ile ilgili ve fütürist konuları ele alan japonya'da yaratılan animasyon veya çizgi film türü (anime olarak da bilinen).

Japan current : Atlas okyanusu'ndaki gulf stream'e eşdeğer bir sıcak su akıntısı. Japonya akıntısı. Pasifik okyanusu'nda. Kuroşio akıntısı.

Japan silk : Japon ipeği.

National diet of japan : Japonya ulusal meclisi. Diet. İki bölümden oluşan japon yasama meclisi (temsilciler meclisi ve konsüller meclisi).

 

Japan quince : Gülgiller (rosaceae) familyasından, park ve bahçelerde süs bitkisi olarak yetiştirilen, yapraklanmadan önce kırmızı renkli ve iri çiçekler açan, yaprakları oval ve kenarları testere dişli bir bitki türü. Japon ayvası.

Rich text format japan : Zengin metin biçimi japonya.

Japan medlar : Gülgiller (rosaceae) familyasından, ana vatanı çin ve japonya olan, ülkemizde kültürü yapılan, her dem yeşil bir tür. malta eriği. Yenidünya.

İngilizce Japanizes Türkçe anlamı, Japanizes eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Japanizes ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Japanized : Japonlaştırılmış.

Japanizing : Japonlaştırma.

Japanizes synonyms : japanize.