National diet of japan türkçesi National diet of japan nedir

  • Japonya ulusal meclisi.
  • Diet.
  • İki bölümden oluşan japon yasama meclisi (temsilciler meclisi ve konsüller meclisi).

National diet of japan ingilizcede ne demek, National diet of japan nerede nasıl kullanılır?

National : Yurttaş. Vatandaş. Milli. Nasyonel. Ulusal. Bir ulusa ait veya ona özgü olan. Uyruk.

Diet : Diyet yapmak. Rejim yapmak. Kurultay. Rejim. Rejim yaptırmak. Günlük besin. Gıda. Diet yapmak. Perhiz. Perhiz vermek.

Of : Den. -nın. Karşı. İle ilgili. -nin. -dan. Yüzünden. Nin. -den. -in.

Japan : Vernik. Japonyalı. Japon verniği sürmek. Parlak ve sert cila. Laka. Japonya. Verniklemek. Japon verniği.

National diet library : Ulusal meclis kütüphanesi. Japonya'nın tokyo'da bulunan en büyük ulusal kütüphanesi (abd'nin kongre kütüphanesi eşdeğeri).

Science council of japan : Japonya'da ocak 1949'da devlet yönetiminde ve endüstride bilimselliği teşvik etmek ve daha ileri götürmek ve günlük yaşantıda japon bilim adamlarını yurtiçi ve yurtdışında temsil etmek için bilimin uygar bir ulus inşa etmede temel unsur olduğu felsefesine sahip başbakanın yetkisi altında özel bir kuruluş olarak oluşturulan konsül. Japonya bilim konseyi.

Emperor of japan : Japonya imparatoru. Japonya'da törenlerde kullanılan devletin kukla başkanı ve japon imparatorluk ailesinin başı.

 

Sea of japan : Japon denizi. Pasifik okyanusu'nun japonya ve kore arasında uzanan bir bölümü.

Sago palm of japan : Cycadaceae familyasından, 3m kadar boylanabilen, palmiye benzeri, çalı formunda, park ve bahçelerde yetiştirilen bir tür. bitki sistematiğinde önemli bir geçit formudur. sikas. Sago palmiyesi.

İngilizce National diet of japan Türkçe anlamı, National diet of japan eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak National diet of japan ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

The diet : Diyet. Perhiz vermek. Diyet yapmak. Rejim yapmak. İki meclisten oluşan japon yasama organı (temsilciler evi ve konsey meclisi). Perhiz. Rejim yaptırmak. Perhiz yapmak. Kurultay.