Texas türkçesi Texas nedir

  • Amerika'da eyalet.
  • Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri.
  • Teksas.

Texas ile ilgili cümleler

English: My family is still working, so they can't go to Texas right away.
Turkish: Ailem hala çalışıyor bu nedenle onlar Teksas'a hemen gidemezler.

English: He spoke slowly, with a strong Texas accent.
Turkish: O güçlü bir Teksas aksanıyla yavaşça konuştu.

English: My family is still working, so I can't go to Texas right away.
Turkish: Ailem hala çalışıyor, bu nedenle Teksas'a hemen gidemem.

English: He was elected governor of Texas in 1994.
Turkish: 1944 yılında Teksas valisi seçildi.

English: How do you like Texas so far?
Turkish: Şu ana kadar Texas'ı nasıl buldunuz?

Texas ingilizcede ne demek, Texas nerede nasıl kullanılır?

Texas a m university : Teksas a m üniversitesi. Ana kampüsü kolej istasyonu'nda olan ve diğer küçük kampüsleri teksas (abd) çapında yayılmış bulunan büyük devlet üniversitesi.

Texas cattle fever : Teksas sığır ateşi. Sığır babesiozisi.

Texas caviar : Teksas havyarı. (argo terim) börülce.

Texas fever : Teksas humması. Teksas ateşi. Sığır babesiozisi.

Texas instruments : Geniş bir yelpazede elektrik parçaları üreticisi (yarı iletkenler, hesap makinaları, dijital ışık işlemcileri ve daha pek çok farklı malzemeyi içeren). Teksas merkezli abd şirketi. Teksas araç gereçleri şirketi.

 

Text anchor : Metin tutturucu.

Texas tech : Teksas teknoloji üniversitesi. Teksas'ta iki kampüste (lubbock ve el paso'da, abd) faaliyetlerini yürüten büyük devlet üniversitesi.

Texel island : Teksel. Teksel adası. Kuzey denizi'nde hollanda'nın kuzeyinde bir ada.

Tex : Teksas. Bin metre uzunluğundaki tek kat ipliğin kaç gram geldiğini tanımlayan bir ölçü birimi. Teks.

Texel sheep : Hollanda’nın texel adasında bulunan, buradaki yerli ırkların lincoln ve leicester ırklarıyla melezlenmesi sonucu elde edilmiş, döl verimi, süt verimi, gelişme ve büyüme üzerine seleksiyon uygulanmış, vücut beyaz ve iri, boyun orta uzunlukta, bacaklar orta uzunlukta ve kuvvetli olan koyun ırkı. Texel koyunu.

İngilizce Texas Türkçe anlamı, Texas eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Texas ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

South : Güneyden gelen. Güney ülkeleri. Cenup. Güneye doğru. Sol el doğuya ve sağ el batıya yönelmek üzere ayakta duran kimsenin baktığı, doğu-batı doğrultusuna dik yön. Lodos. Güney. Güneyden esen. Güneyde.

Tyler : Dış kapı gözcüsü. Han bekçisi. Minnesota eyaletinde şehir. Masonlarda dış kapı gözcüsü. Han kapıcısı. Bir erkek ismi. Teksas eyaletinde şehir. Bir soyadı. Erkek ismi.

Beaumont : Kaliforniya eyaletinde şehir. Teksas eyaletinde şehir. Bir erkek adı. Texas'ta (abd) bir şehir. Mississippi eyaletinde yerleşim yeri. Bir soyadı. Aydaki platolardan biri.

Midland : Ülkenin iç kısmında bulunan. Bir ülkenin iç kısmı. Güney dakota eyaletinde yerleşim yeri. Teksas eyaletinde şehir. Memleketin iç kısmında bulunan. Ohio eyaletinde yerleşim yeri. Michigan eyaletinde şehir. Pensilvanya eyaletinde yerleşim yeri. Ülkenin iç kısmı.

 

Illinois : Illinois. Orta amerika birleşik devletleri'nde eyalet.

Odessa : Minnesota eyaletinde şehir. Odesa. Missouri eyaletinde şehir. Odessa limanı. Teksas'ın (abd) batısında bir şehir. Ukrayna'nın güneyinde karadeniz'de bir liman. Teksas eyaletinde şehir. Washington eyaletinde yerleşim yeri.

Tex : Bin metre uzunluğundaki tek kat ipliğin kaç gram geldiğini tanımlayan bir ölçü birimi. Teks.

Delaware : İowa eyaletinde şehir. Doğu abd'de bir nehir. Oklahoma eyaletinde yerleşim yeri. Birleşik devletler'de bir eyalet. Abd'de eyalet. New jersey eyaletinde yerleşim yeri. Kırmızı ve tatlı meyve veren bir üzüm türü. Ohio eyaletinde şehir. Bir soyadı.

Houston : Soyadı. Teksas'ta bir şehir (abd). Missouri eyaletinde şehir. Mississippi eyaletinde şehir. Minnesota eyaletinde şehir. Teksas eyaletinde şehir. Pensilvanya eyaletinde yerleşim yeri.

Connecticut : Birleşik devletler'de bir eyalet.

Texas synonyms : big bend, guadalupe mountains, galveston island, confederate states, galveston bay, chisholm trail, pecos, gulf states, brownsville, sabine river, austin, southwestern united states, chihuahuan desert, laredo, wichita falls, mcallen, san angelo, galveston, del rio, red river, lubbock, u.s.a., texarkana, brazos, guadalupe mountains national park, llano estacado, u.s., big bend national park, trinity river, capital of texas, sherman, pecos river, lone star state.

Texas ingilizce tanımı, definition of Texas

Texas kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : A structure on the hurricane deck of a steamer, containing the pilot house, officers` cabins, etc.