Jumped at the offer türkçesi Jumped at the offer nedir

  • Düşünmeden razı oldu.
  • Teklife hemen atladı.
  • Teklifi hemen kabul etti.

Jumped at the offer ingilizcede ne demek, Jumped at the offer nerede nasıl kullanılır?

Jumped : Atlamak. Fırlamak. Eğlenceli olmak. İlişkiye girmek. Sıçratmak. Sevişmek. Zonklamak. Hoplamak. Atlatmak. Ürkmek.

At : Bir iş veya hareketten bahsederken kullanılır. Nezdinde. Bir zamanı belirtmek için kullanılır. Da. Üzere. Bir hareketin hedefini gösterir. A. Bir yeri belirtmek için kullanılır. Bir miktarı göstermek için kullanılır. E.

The : Belirli veya spesifik bir kimse veya şeyi ifade etmek veya tanımlamak için kullanılan betimleyici (gramer). Belgili tanımlık. Belirli durumlarda isimden önce kullanılır. Belli bir objeyi veya kişiyi veya yeri nitelemek için kullanılır.

Offer : Fiyat teklifi. Yazılı veya sözlü bir sözleşmenin bağıtlanabilmesi için karşı tarafa yapılması gerekli ilk irade bildirimi. Sunu. Satmak amacıyla sunulan mal. satılması için sataklara mal gönderme. Arzetmek. Teklif etmek. Bildirmek. Önermek. Sunmak. Gerek.

Jumped at : Can atmak. Düşünmeden kabul etmek. Sabırsızlık gösterdi. Balıklama atlamak. Atlamak. Hemen kabul etmek. Hemen faydalanmaya baktı. Aceleci davrandı. Fırsattan hemen faydalanmaya bakmak.

Accepted the offer : Teklifi kabul etmiştir. Teklifte mutabık kalınmıştır. Öneriyi kabul etmiştir.