Nondevelopment türkçesi Nondevelopment nedir

  • Kalkınmama.
  • Gelişmeme.

İngilizce Nondevelopment Türkçe anlamı, Nondevelopment eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Nondevelopment ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Underdevelopment : Yetersiz veya eksik gelişme. Azgelişmişlik. Düşük açındırma. Tam ve normal olarak büyüyememe durumu. Yetersiz gelişme. Az gelişmişlik. Gelişmemişlik. Sudevelopman.

Agenesis : Agenez. Ajenezi. Tamamlanmamış organ gelişimi. İktidarsızlık. Bir vücut parçasının doğuştan yokluğu veya yetersiz gelişimi. Bir organın embriyolojik gelişim döneminde hiç gelişememesi, olmaması, tamamen biçimlenmemiş olması veya yokluğu, oluşmama. erkekte spermatogenezis veya dişide oogenezisin yokluğu. Kısırlık. Oluşmama. Agenezis.

Agenesia : Kusurlu gelişme. Agenezi.

Nondevelopment synonyms : organic process, biological process.

Nondevelopment zıt anlamlı kelimeler, Nondevelopment kelime anlamı

Development : Alıcıda kullanılan boş film ü-zerindeki gizli görüntüyü görülebilir biçime sokmak amacıyla filmi kimyasal işlemden geçirme. Geliştirilmiş ürün. Yalından karmaşığa, aşağı olandan üstün olana doğru ilerleyen, olayların iç eğilimlerinin ve özünün aydınlanmasını sağlayan, yeninin ortaya çıkmasına götüren kendi kendine devinim süreci. Çok hücreli organizmaların bir hücreli zigottan itibaren geçirdiği değişiklikler, ontogeni. Canlının vücut yapısının ve şeklinin çeşitli görevleri yapabilecek biçimde değişikliğe uğraması, farklılaşması. Filmdeki gizli imajın görünür duruma getirildiği birinci banyo aşaması. Film banyo. Bir ekonomide halkın değer yargıları, dünya görüşü ile tüketim ve davranış kalıplarındaki değişmeleri içerecek biçimde toplumsal ve kurumsal yapıda dönüşüme yol açan büyüme. Bir oyunun sonuca doğru inandırıcı bir yolda gelişmesini kapsayan bölüm ya da kuruluş. Genişleme.

 

Nondevelopment ingilizce tanımı, definition of Nondevelopment

Nondevelopment kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : Failure or lack of development.