Odiferous türkçesi Odiferous nedir

İngilizce Odiferous Türkçe anlamı, Odiferous eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Odiferous ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Noisy : Velveleci. Göze batan. Gürültücü. Gürültülü. Patırtılı. Farfara. Sesli. Yaygaracı. Rahatsız edici. Şamatacı.

Nosiest : Meraklı. Her şeye burnunu sokan. Küf kokulu. Mütecessis.

Porous : Poröz. Poroz. Gözenekli. Geçirgen. Delikli. Porlu. Süngerimsi. Fizik, kimya alanlarında kullanılır. Sünger gibi sık delikli olan, bu nedenle bol sıvı ya da gaz emebilen özdek. Mesameli.

Raciest : Açık saçık. Müstehcen. Canlı. Ateşli. Özlü. Özel bir tadı olan (şarap). Baharatlı.

Savouries : Uygun. Hoş. Geyik otu. Yemek sonunda yenen tuzlu şey. Tadı güzel. Rayihalı. Yemeğin başında veya sonunda yenen bir yemek. İştah açıcı.

Balmy : Ilık. (hava) yumuşak. Sıcacık ve hoş (rüzgar vb.). Yumuşak ve ılık (hava). Sıcacık ve hoş. Sakin. Şeker gibi. Dinlendirici. Kaçık. Çatlak (argo terim).

Balsamic : Belesan yağı içeren. Balzamik. Balsamik. Balsamlı. Balsam içeren. Yumuşatıcı. Belesan ile ilgili. Huzur veren.

Aromatic : Itırlı. Hoş kokusu olan. genel olarak benzen ve türevlerini kapsayan, naftalin, antresen gibi doymamış halkalı yapıda oluşlarıyla alifatik bileşiklerden ayırt edilebilen, gıdalarda ve yemlerde tat ve koku vermek, iştahı artırmak amacıyla kullanılan organik maddeler. Kuvvetli ve hoş kokusu olan. Hoş koku. Aromatik bileşik.

 

Perfumed : Parfümlenmiş. Parfümlü.

Fragrance : Mis. Güzel koku. Koku. Itır. Güzel ve hoş koku. Rayiha. Amber.

Odiferous synonyms : porose, clamorous, balmier, balmiest, ambrosia, blatant, racy, odorous, racier, nosey, clamant, savory, redolent, strident, fragrances, savoury, ambrosias, sweetscented, nosier, cologned, fragrant, savories, nosy, odoriferous, odorant.

Odiferous zıt anlamlı kelimeler, Odiferous kelime anlamı

Quiet : Dindirmek. Yatışmak. Bilgisayar, sinema, televizyon alanlarında kullanılır. Dingin. Sessiz. Kuytu. Gürültüsüz. Dinlendirici. Durgun. Gizli.

Nonporous : Gözeneksiz.