Pandowdy türkçesi Pandowdy nedir

  • Elma pastası.

Pandowdy ingilizcede ne demek, Pandowdy nerede nasıl kullanılır?

Pandowdies : Elma pastası.

Pandora : Güzel kadın. Ohio eyaletinde yerleşim yeri. Pandora'nın kutusunu açan ve şeytanı dünyaya getiren kadın (mitoloji). Mercan balığı.

Pandoras : Pandora. Ohio eyaletinde yerleşim yeri. Mercan balığı.

Panda : Panda.

Panda bear : Panda.

Pandemonium : Curcuna. Cehennem. Şamata. Gulgule. Velvele. Tantana. Şeytanların toplandığı yer. Kıyamet. Kargaşa. Gürültü.

Pandects : 16'ncı yüzyılda imparator jüstinyen için toplanan romalı hukukçu yada siciller toplantısı. Jüstinyen için hazırlanmış dört büyük eserden biri.

Pandemics : Pandemi. Yaygın. Pandemik. Evrensel. Birkaç bölgeye yayılan salgın. Neredeyse kontrolden çıkmak üzere ve çok yayılmış olan salgın hastalık. Genel.

Pandemonium broke out : Kıyamet koptu.

Pandemia : Pandemi.

İngilizce Pandowdy Türkçe anlamı, Pandowdy eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Pandowdy ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Pastry : Hamur tatlısı. Pastacılık. Börek. Hamursu. Hamur. Hamur kıvamında. Hamur tatlıları. Hamur işi. Yufka. Pasta.

Dowdy : Elmalı turta. Üstü başı dökülen kadın. Kılıksız. Elmalı sufle. Pasaklı. Derbeder. Hırpani. Dökük. Pasaklı kadın. Çapaçul.

 

Pandowdy synonyms : pandowdies.

Pandowdy ingilizce tanımı, definition of Pandowdy

Pandowdy kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : A deep pie or pudding made of baked apples, or of sliced bread and apples baked together, with no bottom crust.