Pandora türkçesi Pandora nedir

  • Pandora'nın kutusunu açan ve şeytanı dünyaya getiren kadın (mitoloji).
  • [#mercan Mercan balığı].
  • Ohio eyaletinde yerleşim yeri.
  • Güzel kadın.

Pandora ingilizcede ne demek, Pandora nerede nasıl kullanılır?

Pandoras : Ohio eyaletinde yerleşim yeri. Mercan balığı. Pandora.

Pandowdies : Elma pastası.

Pandowdy : Elma pastası.

Panda : Panda.

Panda bear : Panda.

Pandemonium : Tantana. Cehennem. Gulgule. Gürültü. Şamata. Kargaşa. Şeytanların toplandığı yer. Velvele. Curcuna. Kıyamet.

Pandemic : Birkaç bölgeye yayılan salgın. Genel. Bir hastalığın birden fazla ülke veya kıtada salgın halinde görülmesi. Birkaç ülkeye yayılan (medikal tıp terimi). Neredeyse kontrolden çıkmak üzere ve çok yayılmış olan salgın hastalık. Pandemi. Yaygın. Pandemik. Evrensel.

Pandemics : Neredeyse kontrolden çıkmak üzere ve çok yayılmış olan salgın hastalık. Evrensel. Pandemi. Genel. Pandemik. Yaygın. Birkaç bölgeye yayılan salgın.

Panda crossing : Yaya geçidi. Düğmeye basılıp geçilen yaya geçidi (ingiliz ingilizcesi).

Pandemia : Pandemi.

İngilizce Pandora Türkçe anlamı, Pandora eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Pandora ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Red sea bream : Mercan mandagöz. Mercan.

Beautiful woman : Dilber. Sanem.

 

Tai : Taylandlı yada orada yaşayan kimse. Tay. Tayland'da yaşayan etnik bir grup. Kemikli balıklar (teleostei) takımının, izmaritgiller (sparidae) familyasından, 80 cm kadar uzunlukta, koyu pembe renkli, atlantik okyanusu, akdeniz ve karadeniz'de yaşayan bir tür.

Belles : Güzel. Dilber.

Pandoras : Pandora.

Beauty : Güzel yan. Nadide parça. Güzeller güzeli. Güzellik. Çok iyi kişi. Güzel şey. Güzel kız. Güzel. Güzel kişi.

Belle : Dilber. Batı virginia eyaletinde yerleşim yeri. Missouri eyaletinde şehir. Çekici ve gözde kadın. Güzel.

Goddess : Tanrıça. İlahe. Mabude.

Common seabream : Kemikli bauklar (teleostei) takımının, izmaritgiller (sparidae) familyasından, 40-60 cm kadar uzunlukta, gözleri büyük, akdeniz'de yaşayan bir tür. Mercan fangri. Mandagöz mercan balığı. Fangri. Mercan. Sinagrit. Trança balığı.

Pandora ingilizce tanımı, definition of Pandora

Pandora kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : A beautiful woman (all-gifted), whom Jupiter caused Vulcan to make out of clay in order to punish the human race, because Prometheus had stolen the fire from heaven. Jupiter gave Pandora a box containing all human ills, which, when the box was opened, escaped and spread over the earth. Hope alone remained in the box. Another version makes the box contain all the blessings of the gods, which were lost to men when Pandora opened it.