Unaffected türkçesi Unaffected nedir

Unaffected ile ilgili cümleler

English: Ali is unaffected.
Turkish: Ali etkilenmemiş.

Unaffected ingilizcede ne demek, Unaffected nerede nasıl kullanılır?

Unaffected zone : Etkilenmemiş bölge.

Unaffectedly : Etkilenmeyecek şekilde. Etkilenmeyerek. Etkilenmemiş bir şekilde. Doğuştan. Doğal olarak. Doğal bir biçimde. Etkisiz bir şekilde. Kendiliğinden. Yapmacıksız. Gerçekten.

Unaffectionate : Şefkatli olmayan. İlgilenmeyen. Müşfik olmayan. Sevecen olmayan. Soğuk.

İngilizce Unaffected Türkçe anlamı, Unaffected eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Unaffected ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Unbroken : Evcilleşmemiş. Devamlı. Bütün. İşlenmemiş. Bitev. Boyun eğmemiş. Sürekli. Ehlileştirilmemiş.

You bet : Şüphesiz. Hayhay. Emin ol. Emin olabilirsin. Elbette. Kesinlikle.

Artless : Saf. Beceriksizce yapılmış. Hünersiz. Sade. Yapaylıktan uzak. Kaba. Yalın. Kültürsüz. Açıksözlü.

Freer : Açık. Teksas eyaletinde şehir. Aletsiz. Bedava. Ücretsiz. Samimi. Muaf. Parasız. Daha serbest. Bağımsız.

In good condition : İyi durumda. Sağlıklı ve gürbüz bir halde. İyi bir biçimde. İyi bir durumda. İyi bir halde. Uygun durumda. Bozulmamış olarak. Sağlam. Ele alınır.

 

The same : Farketmez. Aynen. Aynı. Farksız. Tıpkı. Bir. Aynı şekilde.

Axenic : Yabancı madde bulaşmamış. Aksenik. Kirlenmemiş. Yabancı maddeler bulaşmamış. Yabancı maddelerle bulaşmamış. Saf.

Inactivated : Etkinsizleştirilmiş. Durağanlaştırılmış. Durağan bir hale getirilmiş. Etkisizleşmiş. Pasifleştirilmiş. Etkisizlenmiş. Faaliyette olmayan bir hale getirilmiş. Faaliyet dışı bırakılmış. Aktif olmayan bir hale getirilmiş.

Unsophistication : Basitlik. Dünyevi olmayan. Sadelik. Yalınlık.

Unchanged : Eskisi gibi. Değiştirilemez. Değiştirilmemiş.

Unaffected synonyms : inefficient, inconclusive, insensible, cordial, immune, inefficacious, affable, unswayed, sure, inbred, rather, easier, undistorted, bona fide, naturals, childlike, unmoved, unfeigned, chummier, untransformed, naturally, be my guest, inborn, unstrained, ineffectual, quite so, easy, pristine, chummiest, soundest, chaste, undefiled, uncorrupted.

Unaffected zıt anlamlı kelimeler, Unaffected kelime anlamı

Affected : Düşkün. Yapmacık. Eğilimli. Yakalanmış (medikal tıp terimi). Sarsılmış. Etki altında kalmış. Suni. Numaracı. Etkilenmiş. Taklitçi.

Moved : Taşındı. Mütehassis. Etkilenmiş. Hareket ettirilmiş.

 

Sensitive : Hassas. Alıngan. İçli. Çabuk etkilenen. Film, mercek, ışıkölçer, vb. gereç ve aygıtların, kendilerine özgü işlerde iyi sonuç verebilecek nitelikte olduğunu anlatır genel terim. Duyar. Duyarlı. Sinema, televizyon, veterinerlik alanlarında kullanılır. Hassas, duygulu, uyarıları alacak yetenekte. Duygulu.

Unaffected ingilizce tanımı, definition of Unaffected

Unaffected kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : Not affected or moved. Uninfluenced. Destitute of affection or emotion.