Zibet türkçesi Zibet nedir

  • Misk kedisi.
  • Büyük hindistan misk kedisi.

Zibet ingilizcede ne demek, Zibet nerede nasıl kullanılır?

Zibeth : Misk kedisi.

Zibeline : Samur kürkü. Çeşitli hayvanların (deve, alpaka, lama ve keçi gibi) kıllarından yapılan kalın yumuşak ve parlak yünümsü kumaş. Samur kürk. Samur.

Zibelline : Çeşitli hayvanların (deve, alpaka, lama ve keçi gibi) kıllarından yapılan kalın yumuşak ve parlak yünümsü kumaş. Samur kürkü.

Zanzibar : Tanzanya anakarası kıyıları açıklarında hint okyanusu'nda bir ada (afrika'ya neredeyse bitişik). Zenzibar. Zencibar. Zanzibar adası. Zengibar.

Zanzibari : Zengibarlı. Zengibar'a özgü. Zengibar.

İngilizce Zibet Türkçe anlamı, Zibet eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Zibet ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Himalayas : Himalayalar. Himalaya dağları. Himalaya.

Xizang : Çin halk cumhuriyeti (doğu asya'da bir ülke).

Civets : Kalemis. Misk yağı.

Forbidden city : Yasak şehir. İmparatorluk sarayı ve ofislere ev sahipliği yapmış (şimdi müzelerin bulunduğu yer) duvarla çevrilmiş olan pekin merkezi (çin).

Bearcat : Kabarık siyah kılları ve kavrama özelliği olan uzun bir kuyruğu bulunan misk kedisi (güneydoğu asya'ya özgüdür). Var gücüyle kavga eden kimse. Görüntüsüyle rakuna benzeyen kırmızımsı kahverengi memeli (himalayalar'dan çin'e kadar olan bölgede rastlanır). Kızıl panda. Seksi ve çekici kadın. Şiddetle kavga eden kişi.

 

Bearcats : Cincinnati üniversitesi'ndeki (ohio, abd) spor takımlarının adı. Seksi ve çekici kadın.

Civet cat : Etçiller (carnivora) takımının, misk kedisigiller (viverridae) familyasından, 70 cm kadar uzunlukta, afrika'da yaşayan bir tür. Miskkedisi. Afrika misk kedisi.

Binturong : Kabarık uzun siyah kılları ve kavrama özellikli kuyruğu olan ve ağaçlarda yaşayan misk kedisi (güneydoğu asya'ya özgüdür).

Civet : Kalemis. Misk yağı.

Zibet synonyms : himalaya, kinchinjunga, yibit, makalu, lhotse, gosainthan, nuptse, kanchanjanga, changtzu, mount everest, exbibit, capital of tibet, sitsang, mount kanchenjunga, lassa, zebibit, lhasa, eibit, yobibit, himalaya mountains, mt. everest, kanchenjunga, genets, everest, palm civet, palm cat, sherpa, computer memory unit, asia, civet cats, thibet, zibeth, genet.

Zibet ingilizce tanımı, definition of Zibet

Zibet kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : A carnivorous mammal (Viverra zibetha) closely allied to the civet, from which it differs in having the spots on the body less distinct, the throat whiter, and the black rings on the tail more numerous.