Baker island türkçesi Baker island nedir

  • Baker adası.
  • Orta pasifik'te ekvator'un kuzeyinde (honolulu'nun bin 600 mil {2 bin km} kadar güneybatısında ve havai ile avustralya'nın tam ortasında) bulunan ve birleşik devletler'in minor outlying adaları'nın bir kısmını oluşturan çölleşmiş bir mercanada.

Baker island ingilizcede ne demek, Baker island nerede nasıl kullanılır?

Baker : Portatif fırın. Montana eyaletinde şehir. Nevada eyaletinde şehir. Fırıncı. Ekmekçi. Louisiana eyaletinde şehir.

Island : Kentucky eyaletinde şehir. Adacık. Aral. Deniz ve göllerde, her yanından sularla çevrili kara parçası. Simek. Ada. Coğrafya, uluslararası ilişkiler alanlarında kullanılır.

Baker hughes : Texas merkezli amerikan petrol şirketi. Küresel bir petrol ve gaz endüstrisi teknolojileri servisleri tedarikçisi.

Baker plan : Baker planı. İktisat, uluslararası ilişkiler alanlarında kullanılır. Uluslararası para fonu (ımf)’nun 1985 yılında seul'de yaptığı toplantıda; abd hazine bakanı baker'in borçlu on beş az gelişmiş ülkeye, piyasa mekanizmasının etkin işleyişini sağlamak koşuluyla, sanayileşme ve büyümelerini gerçekleştirmek üzere verilmesini önerdiği 20 milyar dolarlık kredi planı.

Bakeries : Ekmekçi dükkanı. Fırıncılık. Fırın. Ekmek fırını.

Bakers : Fırıncı. Ekmekçi. Montana eyaletinde şehir. Portatif fırın. Nevada eyaletinde şehir. Louisiana eyaletinde şehir.