Bakeries türkçesi Bakeries nedir

  • Ekmekçi dükkanı.
  • Fırıncılık.
  • Ekmek fırını.
  • Fırın.

Bakeries ingilizcede ne demek, Bakeries nerede nasıl kullanılır?

Baker hughes : Küresel bir petrol ve gaz endüstrisi teknolojileri servisleri tedarikçisi. Texas merkezli amerikan petrol şirketi.

Baker island : Orta pasifik'te ekvator'un kuzeyinde (honolulu'nun bin 600 mil {2 bin km} kadar güneybatısında ve havai ile avustralya'nın tam ortasında) bulunan ve birleşik devletler'in minor outlying adaları'nın bir kısmını oluşturan çölleşmiş bir mercanada. Baker adası.

Baker plan : Uluslararası para fonu (ımf)’nun 1985 yılında seul'de yaptığı toplantıda; abd hazine bakanı baker'in borçlu on beş az gelişmiş ülkeye, piyasa mekanizmasının etkin işleyişini sağlamak koşuluyla, sanayileşme ve büyümelerini gerçekleştirmek üzere verilmesini önerdiği 20 milyar dolarlık kredi planı. Baker planı. İktisat, uluslararası ilişkiler alanlarında kullanılır.

Baker : Portatif fırın. Montana eyaletinde şehir. Ekmekçi. Louisiana eyaletinde şehir. Nevada eyaletinde şehir. Fırıncı.

Bakers : Nevada eyaletinde şehir. Fırıncı. Portatif fırın. Montana eyaletinde şehir. Louisiana eyaletinde şehir. Ekmekçi.

Bakersfield : Kaliforniya eyaletinde şehir. Vermont eyaletinde yerleşim yeri. Güney california'da (abd) bir şehir. Missouri eyaletinde yerleşim yeri.

 

Bakery products : Kurutulmuş fırıncılık ürünleri. Unlu ürünler. Fırıncılık ürünleri. Fırın mamülleri. Unlu mamuller.

Bake sale : Evde pişirilen kek veya kurabiyenin para toplamak amacıyla dışarıda satılması.

Bakery : Fırıncılık. Ekmek ve pasta dükkanı. Pastane. Ekmekçi. Fırın. Ekmek fırını. Ekmekçi dükkanı.

Bakers yeast : Ekmek mayası. Fırıncı mayası. Ekmek üretiminde kullanılan, saccharomyces cerevisiae olarak tanımlanan maya, fırıncı mayası.

İngilizce Bakeries Türkçe anlamı, Bakeries eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Bakeries ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Cooker : Gaz ocağı. Kazan. Mutfak (ocak). Fırın (üstü ocak altı fırın olan mutfak aleti). Yemek pişirme kabı. Tencere. Pişirilmeye uygun meyve. Pişirme kabı. Ocak.

Hearths : Şömine tabanı. Ocaklar. Ocak. Yuva.

Bakeshop : Pişirilmiş yiyecekler satılan dükkan.

Bakehouse : Ekmekçi.

Heater : Isıtan aygıt. Ocak. Şofben. Isıtaç. Kalorifer. Isıtıcı. Isıtma aygıtı. Bir ortamın sıcaklığını artırmaya yarayan aygıt. Soba.

Cookers : Kazan. Gaz ocağı. Mutfak (ocak). Ocak. Pişirme kabı. Yemek pişirme kabı. Tencere. Pişirilmeye uygun meyve. Fırın (üstü ocak altı fırın olan mutfak aleti).

 

Incinerator : Külleyici. Çöp fırını. Yakma fırını. Çöp yakma kazanı. Çöp yakma fırını.

Hearth : Yurt. Yürek. Şömine tabanı. Aile ocağı. Ritmik kasılmalarıyla kanın dolaşımını sağlayan ve devam ettiren, değişik sayıda odacıklara ayrılmış veya tüp biçiminde, kaslı bir organ. kalp. Demirci ocağı. Ocak. Şömine. Ocak tabanı.

Crematories : Krematoryum. Ceset yakma fırını. Ceset yakma tesisi.

Bakeries synonyms : bakery oven, crematory, cookstove, furnaces, bakery, bakeshops, furnace.