Bakery products türkçesi Bakery products nedir

Bakery products ingilizcede ne demek, Bakery products nerede nasıl kullanılır?

Bakery : Ekmekçi dükkanı. Fırıncılık. Ekmekçi. Pastane. Ekmek ve pasta dükkanı. Fırın. Ekmek fırını.

Products : Meyve. Çarpım. İthal ürünler. Mahsul. Sonuç. Ürün. Mamulat. Ürünler.

Dried bakery products : Kurutulmuş fırıncılık ürünleri. Tüketilmeyen materyalden mekanik olarak ayrılıp yapay olarak kurutulan ekmek, çörek, pasta, kraker, un ve hamur karışımı, fırıncılık ürünleri.

Bakery oven : Ekmek fırını.

Advertising products : Reklam öğesi olarak şirket isminin üzerine yazılmış olan değişik ürünler. Reklam ürünleri.

Agricultural products : Tarım ürünleri. Tarımsal ürünler. Çiftçilik ürünleri. Çiftlikte yetiştirilen mahsuller.

İngilizce Bakery products Türkçe anlamı, Bakery products eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Bakery products ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

A clay : Beyaz kil. Sindirim kanalındaki zehirleri ve vitaminleri yüzeyde tutarak emilimlerini önleyen ve bağırsak duvarını kaplayarak koruyucu bir tabaka oluşturan doğal alüminyum silikat bileşiği, kaolin.

 

A band : Çizgili kas teli ışık mikroskobunda incelendiğinde görülen, kalın flamentlerle aralarına giren ince flamentlerin uçlarını içeren ve ışığı iki kez kıran koyu renkli bantlar, anizotrop bant, anizotropik bant. A bandı.

A crochordon : Köpeklerde küçük, kılsız, hiperplastik bir epidermisle damardan zengin kollajen dokudan ibaret, saplı veya sapsız, deri eklentileri içermeyen, deri sarkmalarıyla belirgin iyicil tümör, fibrovasküler papillom, yumuşak fibrom, pendilöz yumuşak fibrom. Akrokordon.

Abdomen : Böcek gövdesinin alt kısım. Abdomen. Karın (böcek gövdesinde). Karın. Batın. Karnın altı. Sindirim organları, karaciğer ve böbreklerin içinde bulunduğu ve göğüs boşluğundan bir diyaframla ayrılan vücut boşluğu, abdomen.

A c deformity : A-c kusuru. Arnold-chiari yapılış bozukluğu.

A c syndrom : Arnold-chiari yapılış bozukluğu. A-c sendromu.

Abaxial : Abaksiyal. Eksenden uzak. Eksenden uzak, eksen dışı. Eksen dışı. Eksendışı. Aks kemiği dışında. Eksenden uzakta bulunan (biyoloji terimi).

Abdominal distention : Abdominal gerginlik. Karın gerginliği. Karın duvarının gergin olması, abdominal gerginlik.

Abattoir : Mezbaha. Hayvanların etleri için kesildikleri yerler, hlk. ekdi. Kesimevi. Salhane.

 

Abamectin : Abamektin. Streptomyces avermitilis adlı bakteriden fermentasyon sonucunda elde edilen ve sığırlarda sindirim kanalı yuvarlak solucanları, akciğer kurtları, bit ve kenelerle mücadelede kullanılan, parazitlerde gaba salınımını artırarak ölümlerine neden olan bir ilaç.

Bakery products synonyms : a amplitude mod, a dna, abdominal fat necrosis, abdominal ovariectomy, abdominal pain, dried bakery products, abdominal palpation.