A crochordon türkçesi A crochordon nedir

  • Veterinerlik alanında kullanılır.
  • Akrokordon.
  • Köpeklerde küçük, kılsız, hiperplastik bir epidermisle damardan zengin kollajen dokudan ibaret, saplı veya sapsız, deri eklentileri içermeyen, deri sarkmalarıyla belirgin iyicil tümör, fibrovasküler papillom, yumuşak fibrom, pendilöz yumuşak fibrom.

A crochordon ingilizcede ne demek, A crochordon nerede nasıl kullanılır?

A : En iyi kaliteyi simgeleyen harf. Argonun simgesi. En yüksek not. Miktar belirtir. La (müzik terimi). Herhangi bir. (herhangi) bir. Atom ağırlığı. Bir. Amperin simgesi.

A amplitude mod : Ultrasonografide gönderilen ses dalgasının yayılımı doğrultusunda, farklı yüzeylerden yansıyan ses dalgalarının, yansımanın şiddetine göre çizgisel bir grafik olarak gösterilmesi. özellikle gözde biyometrik ölçümlerde kullanılır. A-mod görüntü.

A b model : A-b modeli. Abel-blanchard modeli.

A bad egg : Değersiz kimse. Sözünde durmayan. Dürüst olmayan kişi. İtin teki. Beş para etmez kişi. Şerefsiz. Beş para etmez kimse. Kendisine güvenilmeyen.

A bad hat : Ahlaksız tip. Yavşak.

A bad lot : Kötü ve ahlaksız kimse (argo terim). Uyumsuzlar grubu. İtin teki. Serseri. Tembel. Serseri takımı. İt kopuk. Beş para etmez kişi. Sağlam ayakkabı değil.

İngilizce A crochordon Türkçe anlamı, A crochordon eş anlamlısı

 

Sözcükler, direkt olarak A crochordon ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

A band : A bandı. Çizgili kas teli ışık mikroskobunda incelendiğinde görülen, kalın flamentlerle aralarına giren ince flamentlerin uçlarını içeren ve ışığı iki kez kıran koyu renkli bantlar, anizotrop bant, anizotropik bant.

A clay : Beyaz kil. Sindirim kanalındaki zehirleri ve vitaminleri yüzeyde tutarak emilimlerini önleyen ve bağırsak duvarını kaplayarak koruyucu bir tabaka oluşturan doğal alüminyum silikat bileşiği, kaolin.

Abdomen : Karın. Abdomen. Böcek gövdesinin alt kısım. Karnın altı. Sindirim organları, karaciğer ve böbreklerin içinde bulunduğu ve göğüs boşluğundan bir diyaframla ayrılan vücut boşluğu, abdomen. Batın. Karın (böcek gövdesinde).

Abattoir : Mezbaha. Kesimevi. Salhane. Hayvanların etleri için kesildikleri yerler, hlk. ekdi.

Soft fibroma : Yumuşak fibrom.

Abdominal palpation : Karın bölgesinin elle muayenesi. Abdominal palpasyon. Avuç içi, parmak veya yumrukla çok hafif basınç uygulayarak karın bölgesindeki değişikliklerin niteliğini anlamak için yapılan muayene, abdominal palpasyon.

Abdominal ovariectomy : Abdominal ovaryektomi. Laparotomi yoluyla gerçekleştirilen kısırlaştırma.

A dna : A dna. Dna çift sarmalının sağ el sarmal yapısı gösterdiği ve çift zincirin bir tam dönüşünde yapıya 11 bazın girdiği dna biçimi.

Pendilous soft fibroma : Pendilöz yumuşak fibrom.

Abamectin : Abamektin. Streptomyces avermitilis adlı bakteriden fermentasyon sonucunda elde edilen ve sığırlarda sindirim kanalı yuvarlak solucanları, akciğer kurtları, bit ve kenelerle mücadelede kullanılan, parazitlerde gaba salınımını artırarak ölümlerine neden olan bir ilaç.

A crochordon synonyms : abdominal fat necrosis, abdominal distention, a amplitude mod, abaxial, abdominal pain, fibrovascular papilloma, a c deformity, a c syndrom.