Bastardies türkçesi Bastardies nedir

  • Gayrimeşru çocuk dünyaya getirme.
  • Piçlik (argo terim).
  • Piçlik.
  • Gayrimeşru çocuğun hukuki statüsü.

Bastardies ingilizcede ne demek, Bastardies nerede nasıl kullanılır?

Bastardisation : Yozlaşma. (avustralya kullanımı) canından bezdirme (bastardization olarak da yazılır). Piçleştirme. Yozlaştırma. Bir dilin bozulması. (britanya ingilizcesi) aşağılayan bir şekilde davranma. Bir kimseyi piç ilan etme.

Bastardise : Yozlaştırmak. Kötüleştirmek. Yozlaşmak. Bir dili bozmak. (britanya ingilizcesi) piçleştirmek. Lekelenmek. Bir çocuğu piç olarak duyurmak. Saptırmak. Çarpıtmak saptırmak. Bir dili yozlaştırmak.

Bastardised : Yozlaşmış. Lekelenmiş. Yozlaştırılmış. Dejenere olmuş (bastardized olarak da yazılır). Birden fazla kaynaktan gelen. Dejenere.

Bastardization : (avustralya kullanımı) canından bezdirme (bastardisation olarak da yazılır). Bir kimseyi piç ilan etme. Piçleştirme. Yozlaşma. Yozlaştırma. (amerikan ingilizcesi) aşağılayan bir şekilde davranma. Bir dilin bozulması.

Bastardizations : Yozlaştırma. (avustralya kullanımı) canından bezdirme (bastardisation olarak da yazılır). Yozlaşma. Piçleştirme. (amerikan ingilizcesi) aşağılayan bir şekilde davranma. Bir dilin bozulması. Bir kimseyi piç ilan etme.

Bastardizes : Çarpıtmak saptırmak. Kötüleştirmek. Lekelenmek. Piç olduğunu söylemek (argo terim). Alçaltmak. Değerini düşürmek. Çarpıtmak. Yozlaşmak. Alçalmak. Saptırmak.

 

Bastardize : Çarpıtmak saptırmak. Yozlaştırmak. Değerini düşürmek. Saptırmak. Piç etmek. Alçaltmak. Dejenere etmek. Piç olduğunu söylemek (argo terim). Alçalmak. Kötüleştirmek.

Bastard cut file : Saman eğesi.

Bastardizing : Lekelemek. Çarpıtmak. Değerini düşürmek. Çarpıtmak saptırmak. Kötüleştirmek. Alçaltmak. Yozlaşmak. Alçalmak. Piç olduğunu söylemek (argo terim). Lekelenmek.

Bastardized : Yozlaştırılmış. Dejenere. Yozlaşmış. Lekelenmiş.

İngilizce Bastardies Türkçe anlamı, Bastardies eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Bastardies ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Impure : Saf olmayan. Katışık. Abdestsiz. Karışık. Kirli. Cenabet. Açık saçık. Hileli. Murdar. Arı olmayan.

Illegitimacies : Gayri meşru olma. Yasadışı olma. Gayrimeşruluk. Kanunsuzluk. Gayri meşruluk. Evlilik dışı doğan çocuğun statüsü. Kanuna aykırılık. Gayrimeşru olma durumu. Gayrikanunilik.

Illegitimacy : Kanuna aykırılık. Yasadışı olma. Gayrikanunilik. Gayrimeşru olma durumu. Evlilik dışı doğan çocuğun statüsü. Yasaya aykırılık. Gayri meşru olma. Gayrimeşruluk. Gayri meşruluk. Kanunsuzluk.

 

Declare : Bildirmek. Beyan etmek. Deklare etmek. Haber vermek. Deklarasyon yapmak. Açıklamak. Fikrini belirtmek. Afişe etmek. Söylemek. İlan etmek.

Bastardize : Çarpıtmak saptırmak. Gayri meşru olduğunu kanıtlamak. Piç olduğunu söylemek (argo terim). Saptırmak. Yozlaştırmak. Lekelenmek. Piç etmek. Değerini düşürmek. Bozmak. Çarpıtmak.

Adjudge : Hüküm giydirmek. Hükmüne varmak. Ödül vb vermek. Vermek (ödül vb.). Hükmetmek. Karar vermek. Ödül vermek. Hükme bağlamak. Hüküm vermek. Mahkum etmek.

Hold : Bilgisayar, sinema, televizyon, ekonomi alanlarında kullanılır. Sahip olmak. İyi çekim. (uçak veya kap) (yolcu veya su vb) taşımak. Tıkamak. Almak. Düzenlemek. Kavramak. Dayanmak. Tutuklu olarak tutmak.

Bastardized : Yozlaşmış. Yozlaştırılmış. Lekelenmiş. Dejenere.

Bastardies synonyms : bastardy.

Bastardies zıt anlamlı kelimeler, Bastardies kelime anlamı

Pure : Pak. Kuramsal. Namuslu. Kötülükten uzak. Teorik. Soyut. Kusursuz. Masum. Halis. İffetli.