Bonnets türkçesi Bonnets nedir

Bonnets ingilizcede ne demek, Bonnets nerede nasıl kullanılır?

Bluebonnets : Mavi acıbakla (bir çiçek türü). Güneybatı amerikada yetişen ipeksi yaprakları ve mavi çiçekleri olan bodur bir bitki. Mavi bere giymiş olan iskoç. Mavi bereli. Mavi bere.

Dubonnets : Bir fransız şarabı markası.

Sunbonnets : Güneş şapkası. Güneş ışınlarından koruyucu geniş kenarlı şapka.

Bonnet lock : Kaporta kilidi.

Bonnet monkey : Şapkalı maymun. Maymunlar (primates) takımının, eski dünya maymunugiller (cercopithecidae) familyasından, 50 cm kadar uzunlukta, kuyruğu uzun, başında şapka biçiminde saçakları bulunan, karın kısmı çıplak gibi olan, hindistan'da yaşayan bir tür.

Bonnet : Kaput. Kapak. Başlık. Kaporta. Başlık giydirmek. Şapka. Motor kapağı. Kep. Bone. Bağcıklı bone.

Bonne amie : Kadın seven. Kadın arkadaş. Kadın aşık.

Dubonnet : Genel olarak aperatif olarak kullanılan tatlı aromalı fransız şarap ticari markası. Bir fransız şarabı markası.

Sorbonne : Sorbon. Paris üniversitesi'nde (fransa) sanat ve edebiyat fakültesi.

Engine bonnet : Motor kaputu.

İngilizce Bonnets Türkçe anlamı, Bonnets eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Bonnets ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

 

Kooky : Kaçık. Antika. Mecnun. İlginç. Acayip. Bir tahtası eksik. Tuhaf. Deli divane. Üşütük. Deli.

Beanies : Bere. Kasket. Bere (şapka).

Sunbonnet : Güneş şapkası. Güneş ışınlarından koruyucu geniş kenarlı şapka.

Capsules : Kapsüller. Kapsül. Çanak (laboratuvar ).

Covers : Kaplamak. Kapsamak. Kapaklar. Karşılıklar. Belirli bir duruma gelen ya da gelmesi beklenen ancak niceliği kesinlikle kestirilemeyen ve girişim için bir borç niteliğinde görünen belirli bazı dokuncaları karşılamak amacıyla sayışımlarda yapılan ayırmalar. Üzerini kapatmak. Kapatmak. Korumak.

Balmy : Sıcacık ve hoş. Dinlendirici. Ilık. Sıcacık ve hoş (rüzgar vb.). Rayihalı. Şeker gibi. Huzur veren. Çatlak (argo terim). Hoş kokulu. (hava) yumuşak.

Cover page : Genellikle gönderen ve alıcıyı belirten faksın ilk sayfası. Ön kapak. Kapak sayfası.

Round the bend : Kaçık. Viraj dönmek. Çıldırmak. Çılgın. Deli. Çıldırmak (col.). Fırlatmış. Virajı dönmek. Bir tahtası eksik. Kafadan kontak.

Gate : Kapıyı gösterme. Giriş kapısı. Yatak. Bilet hasılatı. Kanal kapağı. Filmin alıcı ve göstericide pencere önünden düzgün geçmesini sağlamak için yapılmış, film enine uygun dar geçit. İşten çıkarma. Parçacık sayaçlarında birçok atım girdilerinden yalnız belirli bir erkesi olan öbeğe çıktı verecek biçimde düzenlenmiş çevrim. Kovma.

 

Headcover : Başa takılan şey. Şal.

Bonnets synonyms : around the bend, poke bonnet, casques, coifed, coifs, bolster, damper, captions, sheaths, dotty, cowlings, barmy, garrison cap, bathing cap, hat, condoms, nacelle, bats, batty, fairings, colors, kookie, caption, headcovering, cover, daft, nuts, haywire, coiffure, fairing, tiles, crackers, bonnet.

Bonnets zıt anlamlı kelimeler, Bonnets kelime anlamı

Sane : Akıllı. Makul. Mantıklı. Akıllıca. Akla yatkın. Aklı başında. İyi düşünebilen. İnsaflı.

Fatness : Şişmanlık. Yağlılık. Semizlik.