Brothering türkçesi Brothering nedir

Brothering ingilizcede ne demek, Brothering nerede nasıl kullanılır?

Brother german : Öz kardeş.

Brother in arms : Omuzdaş. Silah arkadaşı.

Brother in law : Bacanak. Kayınbirader. Enişte.

Brother jonathan : Tipik amerikan. Tipik amerikalı. Abd hükümeti. Kardeş jonathan.

Brother of the halfblood : Üvey kardeş.

Half brother : Üvey erkek kardeş. Üvey kardeş.

Full brother : Ana baba bir erkek kardeş. Öz kardeş. Öz erkek kardeş.

Big brother : Büyük birader.

Elder brother : Büyük kardeş. Ağabey.

Foster brother : Sütkardeş.

İngilizce Brothering Türkçe anlamı, Brothering eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Brothering ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Association : Çağrışım. Tekizlerin eklenmesiyle çoğuz birleşiklerin oluşumu. Kurum. Atom, molekül ya da kimi özdeklerini görece güçsüz kimyasal bağlar ile geçici olarak daha karmaşık atom, molekül ya da özdekler oluşturması. belirli işlevlerin arasında bağlantı kurulması. Çağrıştırma. Dernek. Ekonomik ya da yasaların yasaklamadığı diğer konularda kurulmuş olan örgüt. Oymak. Özdeciklerin, aralarındaki fiziksel kuvvetler nedeniyle oluşturdukları toplu durum. İşbirliği.

 

Sistering : Rahibe. Kız kardeş. Kızkardeş. Yenge. Hemşire. Hastalara bakan hemşirenin ilk adından veya ilk adıyla soyadından önce kullanılan unvan. Abla. Hastabakıcı. Rahibelerin ilk adından önce kullanılan unvan.

College : Kolej. Bilimyurdu. Öğretim programında, genellikle ingilizce olmak üzere, yabancı bir dil öğretimine ağırlık veren lise dengi okul. kimi meslek okullarına verilen ad (örn. sağlık koleji, polis koleji). Üniversite. Enstitü. Özel lise. Dernek. İş grubu. Akademi.

Breathless : Nefesini tutmuş. Soluğu kesen. Korkutucu. Rüzgarsız. Soluk soluğa kalmış. Nefessiz. Nefesi kesilmiş. Soluğu kesilmiş. Sessiz. Soluk kesici.

Biosis : Biyoz. Hayat. Yaşam. Geniş anlamda yaşam.

Dead heat : Başabaş. Karşılaşmanın aynı anda iki yarışmacı tarafından bitirilmesi. (yarışı) göğüs göğüse bitirme. Aynı anda bitirme. Başabaş biten yarış. Berabere biten yarış. Koşucuların yarışı birlikte bitirmeleri. bu durumda, yarış türüne göre ya verilen ödül bölüştürülür ya koşucular dönü atlar ya da koşu yenilenir.

Friended : Yaren. Arkadaş. Yoldaş. Bir sosyal paylaşım sitesinde birini arkadaş olarak eklemek. Yardımcı. Tanıdık. Dost. Ahbap.

Bro : Kardo. Kardeşim. Kanka. Kanki. Erkek kardes.

 

Collaboration : İşbirlikçilik. Birlikte çalışma. İşbirliği. Elbirliği. İşbirliktelik. Uyum. İş birliği. Bir işi, bir öğretim çalışmasını ya da tasarlanan bir eğitim etkinliğini gerçekleştirmek için birlikte çaba gösterilmesi.

Brer : Ahbap. Arkadaş. Moruk.

Brothering synonyms : dyspneal, dyspnoeic, dyspnoeal, fellows, cooperation, alliance, fraternal, darling, equalisation, stalemates, suffocating, sibling, collectiveness, darlings, bloc, standoffs, friending, stalemate, older brother, sisters, hearting, buddies, brotherhood, assn, solidarities, young man, cooperations, anschluss, sister, esprit, can, buddy, consistent and asymptotically normal.

Brothering zıt anlamlı kelimeler, Brothering kelime anlamı

Breathing : Soluk alıp verme. Teneffüs. Filmin alıcı penceresi önünde tümsek yapması, bunun sonucunda görüntünün bulanıklaşması. Karın boşluğu ile ciğerlere yeterli ölçüde hava alıp verme. Solunum. Soluk. Nefes. Nefes alma. Tümselme. Soluk alma.