Bull fiddle türkçesi Bull fiddle nedir

Bull fiddle ingilizcede ne demek, Bull fiddle nerede nasıl kullanılır?

Bull : Boğa. Gaf. Spekülasyon yapmak. Spekülatör. Zırva. Çamyarması. Sakçı. Piyasayı yükseltmek (borsa). Polis. Kocaman erkek hayvan.

Fiddle : Üzerinde oynama yapmak. Katakulli. Üçkağıt. Ayrıntılarla ilgilenmek. Vaktini boşa harcamak. Parmak tıkırdatmak. Aylaklık etmek. Oyalanmak. Dalavere yapmak. Keman.

Bull baiting : Boğaya köpek saldırtma. Boğanın köpeklerle dövüştürülmesi.

Bull headed : İnatçı.

Bull holder : Muşet. Büyük geviş getiren hayvanları sabit tutmaya yarayan ve burun deliklerine uygulanan madeni sıkıştırıcı bir alet.

Bull hooker : Fil eğiticisi. Filleri eğiterek gösteriye hazırlayan kişi.

İngilizce Bull fiddle Türkçe anlamı, Bull fiddle eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Bull fiddle ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Basses : Basgitar. Ihlamur ağacı kabuğu. Hasır (ıhlamur ağacından). Bas sesli. Hani. Kontrbas. Basso. Kalın sesli. Levrek (zooloji terimi).

Bassness : Alçaklık.

Bass voice : Basso. Bas ses.

Bassi : Basso.

Bassos : Basso. Kalın sesli. Bas (şarkıcı).

Bass guitar : Sadece dört teli olan ve düşük arka plan ritmi yaratmak için kullanılan gitar türü. Bas gitar. Basgitar. Yapı olarak elektro gitara benzeyen fakat genellikle daha büyük kafa ve gövdeye sahip; telleri daha kalın ve birer oktav düşük notadan akortlanmış, yükseltim sürecinde kirlenime ihtiyaç duymayan; genellikle çalınan parçanın ritmini arka planda desteklemek amacıyla kullanılan gitar türü.

 

Basso : Basso. Kalın sesli. Bas (şarkıcı).

Flush valve : Yıkama vanası. Bir kol ya da düğmeye basılarak çalışan ve basınçlı suyla helataşının yıkanmasını sağlayan aygıt.

Bass : Bas sesli. Kemikli balıklar (teleostei) takımının, levrekgiller (percidae) familyasından, 120 cm kadar uzunlukta, 12 kg kadar ağırlığa ulaşabilen, vücudu ktenoyit pullarla kaplı, çeneleri ve damakları üzerinde kemik dişleri bulunan, yırtıcı, eti lezzetli, türkiye sularında yaşayan bir tür. Hani. Biyoloji, gitar alanlarında kullanılır. Ihlamur ağacı kabuğu. Hasır (ıhlamur ağacından). Levrek. Kontrbas. Basgitar.