Chilled türkçesi Chilled nedir

Chilled ile ilgili cümleler

English: What she heard chilled her to the bone.
Turkish: Duyduğu şey onun kanını dondurdu.

English: I'm chilled to the bone.
Turkish: İliklerime kadar üşüdüm.

English: I was chilled to the bone.
Turkish: Kemiklerime kadar üşüdüm.

English: I feel chilled to the bone today.
Turkish: Bugün iliklerime kadar soğuğu hissettim.

Chilled ingilizcede ne demek, Chilled nerede nasıl kullanılır?

Chilled cast : Soğutulmuş dökme demir.

Chilled cast iron : Çil dökme demir. Yüzeyi sertleşmiş kırdöküm. Yüzeyi soğutulmuş dökme demir. Soğutuk dökme demir.

Chilled iron : Soğutulmuş dökme demir. Soğuk demir.

Chilled mirror analyzer : Soğutuk aynalı çözümleç.

Chilled roll : Sert döküm silindir. Kokil döküm silindir.

Achilles reflex : Aşil refleksi.

Chilled to the marrow : İliğine kadar üşümüş. Soğuk iliğine geçmiş. Soğuk iliklerine işlemiş. İliklerine kadar üşümüş. Çok üşümüş.

Chilled to the bone : İliklerine kadar üşümüş. Çok üşümüş.

Achilles : Aşil (mitoloji terimi). Aşil.

Unchilled : Dondurulmamış. Soğutulmamış.

İngilizce Chilled Türkçe anlamı, Chilled eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Chilled ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

 

Small fry : Küçük yavru balık. Önemsiz masraf. Ufak tefek masraf. Küçük balık. Dezavantajlı kimse. Ufak balıklar. Ufaklıklar. Önemsiz kimseler. Yavru veya küçük balık. Çocuklar.

Pickaninny : Zenci çocuk (kötü). Zenci çocuk.

Nipper : Atın ön dişi. (yengeçte vb) kıskaç. Tıfıl. Kıskaç. Sörfçülerin hayatını kurtaran genç cankurtaran. Küçük oğlan çocuk. Ön diş. Cımbız. Oğlan. Kesici.

Sprog : (britanya argosu) bebek. Çocuk.

Scamp : Yüzüne gözüne bulaştırmak. Sakınarak kullanmak. Baştan savma yapmak. Seğirtmek. Yaramaz. Yarım yamalak yapmak. Kısmak. Hızla koşmak. İdareli kullanmak. Kaçmak.

Refrigerated : Buzdolabında. Soğutulan.

Stepchild : Üvey çocuk. Üvey evlat.

Waif : Kalıntı. Bakımsız çocuk. Batan geminin malları. Kimsesiz çocuk. Sahipsiz hayvan. Kayıp çocuk. Evsiz barksız. Sahipsiz (eşya). Sahipsiz mal. Gariban çocuk.

Frostier : Soğuk. Ağarmış. Kırağılı. Buz tutmuş. Dondurucu. Soğuk (tavır veya cevap vb). Donuk. Kırağı kaplı. Ayaz.

Chilled synonyms : piccaninny, female offspring, juvenile person, male offspring, poster child, army brat, infant prodigy, child's body, family unit, street child, freezed, cooled, progeny, bambino, frostiest, iced, issue, scalawag, picaninny, frozen, toddler, peanut, icier, gelid, deep frozen, scallywag, tot, frappe, kid, urchin, frosteds, congealed, child prodigy.

 

Chilled zıt anlamlı kelimeler, Chilled kelime anlamı

Adult : Biyoloji, eğitim, veterinerlik alanlarında kullanılır. Büyümüş. Reşit. Organizmaların eşeysel olgunluğa erişmiş olması; eşey organlarında eşey hücrelerinin olgunlaşarak çalışmaya başlaması. Yetişkin. Oluşmuş, gelişimini tamamlamış. bir böceğin olgun, seksüel olarak etkin, genellikle kanatlı son gelişim evresi. Normal olarak seyahat hizmetlerine tam ücret ödemesi gereken kişi. Yetişkin kişi. Erişkin. Bedensel, ruhsal ve duygusal bakımdan olgunluğa erişmiş olan kimse. yasaların belirttiği belli bir yaşı aşmış olup toplumsal sorumluluklarını bilme durumunda olan genç insan.

Parent : Okula giden bir çocuğun her türlü davranış ve tutumundan sorumlu olup onunla ilgili işleri izleyen kimse. Esas. Bilgisayar, eğitim, veterinerlik alanlarında kullanılır. Ana baba. Veli. Ata. Ortak olarak bir yavruyu oluşturan anne ve baba. Ç.ana baba. Cet. Üst.

Chilled antonyms : male offspring, female offspring.

Chilled ingilizce tanımı, definition of Chilled

Chilled kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : Hardened on the surface or edge by chilling. A chilled wheel. As, chilled iron.