Claire türkçesi Claire nedir

  • Bir kadın adı.
  • Kadın ismi.

Claire ingilizcede ne demek, Claire nerede nasıl kullanılır?

Marie claire : Genel konularda makaleler içeren aylık amerikan kadın dergisi (sağlık, güzellik, moda, kariyer, finans, vb.).

En clair : Şifreli olmayan. Açık dille.

Clair : Bir kadın adı.

Clairaudience : Normal deneyimler içerisinde olmayan sesleri hissetme yeteneği (ör. ölülerin seslerini). Gaipten duyma. Normal olarak işitilmeyen sesleri duyabilme. Duru işiti.

Clairaudient : Diğerleri tarafından duyulamayan sesleri duyabilme (ör. ölülerin seslerini).

Clairvoyances : Basiret. İlham. Geleceği görebilme gücü. Kehanet. Esin. Görülemeyen şeyleri görme yeteneği. Falcılık. Sağgörü. Altıncı his. Keskin gözlülük.

Claim damages : Tazminat istemek. Zarar ve ziyan iddia etmek. Hasar talebinde bulunmak. Tazminat talep etmek. Parasal olarak masrafların karşılanmasını talep etmek.

Eclairs : Ekler pastası. Ekler.

Eclair : Kremalı parmak pastası. Ekler. Parmak şeklinde içi kremalı pasta.

Clairvoyantly : Görülemeyen şeyleri görebilen bir tarzda. Görülemeyen şeyleri görebilir bir şekilde. Altıncı his vasıtasıyla. Kahin gibi.

İngilizce Claire Türkçe anlamı, Claire eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Claire ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

 

[#amber Ambers] : Kehribar. Bal rengi. Samankapan. Amber. Kehribar rengi. Bir kadın ismi.

Alma : Nebraska eyaletinde şehir. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. Alabama eyaletinde şehir. New york eyaletinde yerleşim yeri. Abd'de çeşitli şehir ve kasabaların adları. Arkansas eyaletinde şehir. Michigan eyaletinde şehir. Quebec'te (kanada) bir şehir. İllinois eyaletinde yerleşim yeri.

Postulate : Gerçek olarak kabul etmek. Gerçek olduğunu varsaymak. Tümdengelimci bir dizgede tüm kanıtlamalarda kullanılan, zorunlu ya da apaçık olmamakla birlikte başka türlü düşünülemeyeceği için doğru sayılan ilksav. Önkoyut. Koyut. Bir tanıtlamada onaylanması gereken ön gerçek.

Charge : Sorumlu tutmak. Yüklemek. Harç. Yükümlülük. Bir yoğunlaç ya da akımsaklar üzerinde toplanmış erke. Suçlamak. Aydınlatmak. Bilgi vermek. Reaktör kalbine konulan yeni yakıt unsurlarının tamamı. Uyarmak.

Akiko : Abd'de mark crilley tarafından yaratılan çizgi roman serisi.

Cause of action : Yasal neden. Davanın sebebi. Dava açma hakkı veren neden. Dava şartı. Dava hakkı veren neden. Davanın özü (esas gerekçesi, sebebi). Dava hakkı veren sebep. Hukuki sebep. Dava hakkı.

Contend : Tartışmak. Savaşmak. (bir sorunla veya zorlukla) yüzleşmek. İddia etmek. Uğraşmak. Rekabet etmek. İleri sürmek. Çekişmek. Çarpışmak. Yarışmak.

 

Alice : Teksas eyaletinde şehir. Kuzey dakota eyaletinde şehir.

Claire synonyms : amies, alexandra, alberta, averment, alexa, alices, profess, agatha, adelaide, amyss, make out, andrea, assertion, dibs, abigail, asseveration, pretension, alicia, agnes, adeline, amber, aggie, alona, adele, adda, amy, adrian, purport, althea, pretend, affirm, amelia.

Claire zıt anlamlı kelimeler, Claire kelime anlamı

Disclaim : Yalanlamak. Vazgeçmek. Kabul etmemek. İnkar etmek. Feragat etmek. İddiadan vazgeçmek. Onaylamamak. Yadsımak. Tanımamak. Yoksamak.

Forfeit : Ceza olarak vermek. Kayıp. Bir hakkınından mahrum kalmak. Ceza. Zarar. Bedel. Yoksun kalmak. Ceza olarak kaybetme. Ceza olarak kaybetmek. Kaybetmek.

Derequisition : Eski sahibine iade etmek. Resmi elkoymayı kaldırmak. Resmi el koymayı kaldırma.

Claire ingilizce tanımı, definition of Claire

Claire kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : A small inclosed pond used for gathering and greening oysters.