Condom türkçesi Condom nedir

Condom ile ilgili cümleler

English: Ali bought a condominium near the lake.
Turkish: Ali göle yakın bir kat mülkiyeti aldı.

English: Ali always uses a condom.
Turkish: Ali her zaman prezervatif kullanır.

English: You used a condom for birth control, right?
Turkish: Doğum kontrolü için bir prezervatif kullandın, değil mi?

English: While doing the wash she found a condom in the back pocket of her son's pants.
Turkish: Çamaşır yıkarken oğlunun pantolonunun arka cebinde bir prezervatif buldu.

English: Did you know that he bought a condominium?
Turkish: Onun bir kat mülkiyeti aldığını biliyor muydun?

Condom ingilizcede ne demek, Condom nerede nasıl kullanılır?

Condominium : Kat iyeliği. Ülke üzerindeki birkaç devletin egemenliği. İştirak halinde maliklerin mülkün tamamına tesirli mülkiyet hakkı. Birkaç kişinin ya da ailenin, bir yapının belli bölümlerinin ayrı ayrı, yapı yerbölümünün ve ortak kullanım yerlerinin ortaklaşa iyesi olmaları. Kat hakkı. Kondominyum. Kat mülkiyeti. Uluslararası hukuka göre iki bağımsız ülkenin eşit haklara sahip olduğu bir bölge. bir taşınmazın çeşitli kısımlarının farklı kişilerin mülkiyetinde, kalan kısımının ise bu kişilerin ortak mülkiyetinde olması. Müşterek hakimiyet.

 

Condominiums : Ülke üzerindeki birkaç devletin egemenliği. Kat mülkiyeti. Birkaç devletin egemenliği ile yönetilen ülke.

Condoms : Boru dayanıklığı. Kılıf. Kondom. Prezervatif. Kaput.

Can i have some condoms : Prezervatif alabilir miyim.

Condo : Konut. Mülk mesken. Kat mülkiyetli daire. Mülk. Apartman dairesi. İyelik konut.

Condole with : Taziyede bulunmak. Üzüntülerini bildirmek. Başsağlığı dilemek. Taziyelerini bildirmek.

Condolers : Apartman dairesi. Acıya katılan kimse. Mülk. Taziyede bulunan kimse.

Condole : Teselli etmek. Taziyede bulunmak. Başsağlığı dilemek. Acısını paylaşmak. Baş sağlığı dilemek. Avutmak. Acıya katılmak. Taziyelerini sunmak.

Condolatory : Başsağlığı. Başsağlığı ifade eden.

Condolement : Acıya katılma. Taziye. Acıyı paylaşma ifadesi (condolence kelimesinin alternatif şekli).

İngilizce Condom Türkçe anlamı, Condom eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Condom ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Bonneting : Bağcıklı bone. Kaporta. Başlık. Kapak. Kep. Başlık giydirmek. Bone. Motor kapağı.

Casings : Kasa (kapı veya pencere). Çerçeve. Bumbar. Dış lastik. Kaplama. Muhafaza.

Cozies : Sıcak. Çaydanlık örtüsü. Hoş. Samimi. Sıcak tutmak için keçe ile kaplanmış çaydanlık veya ketıl örtüsü. Ev gibi. Örtü. Çaydanlık kılıfı. Sıcacık.

Preventive : Önleyici şey. Önleyici. Önleyici tedbir. Önleyici ilaç. Koruyucu. Engel olan. Men eden. Karşılayıcı. Önlem. Engelleyici.

Cover : Kapatmak. Maskelemek. Kaplamak. Örtmek. Almak. İnanca. kağıt para karşılığı değerli maden. herhangi bir nesnenin karşılığı olan para. Sakınmalık. İktisat, ekonomi alanlarında kullanılır. Korumak.

 

Dobber : Geri zekalı. Batağan. Balıkçı oltası şamandrası. İspiyoncu (gayriresmi). Gammaz. Mankafa. Pislik. İhbarcı. Ciğeri beş para etmez tip. Balıkçı oltası şamandırası.

Safe : Kasa. Atlatmış. Emniyetli. Emniyette. Değerli belgelerle yine dağerli nesnelerin koruyum ve saklanılması sağlanılmak üzere bankalarca kişilere kiralanan küçük kasalar. Dolap. Emin ellerde. Olumlu sonuçlanacağı kesin. Sinema, televizyon, ekonomi alanlarında kullanılır. Kiralık kasalar.

Prophylactic : Koruyucu ilaç. Önleyici. Hastalıktan koruyucu, hastalığı önleyen veya balığı hastalıktan koruyan ilaç. Hastalığı önleyici, koruyucu. Tedbir amaçlı. Hastalıktan koruyucu. Hastalıktan koruyan ilaç. Asalağı dış ortamda yok eden ya da onun konakçıya ulaşmasına engel olan ilaç veya işlem. Koruyucu.

Cosies : Sıcacık. Kuytu. Sıcak. Çaydanlık kılıfı. Konforlu. Hoş. Örtü. Çaydanlık örtüsü. Samimi.

Condom synonyms : birth control device, contraceptive device, prophylactic device, french letter, casing, cladding, coziest, can, nodders, sheaths, johnny, sheath, safety, cowling, capote, fishskin, capotes, rubber, bonnets, cowlings, preservatives, caput, cozier, condoms, cases, french letters, preventative, capsid, claddings, prophylactics, case, contraceptive, bonnet.