Filibustering türkçesi Filibustering nedir

  • Parlamento tıkanıklığı.
  • Parlamentoyu engellemek.
  • Ağırdan almak.
  • Haydut.
  • Haydutluk etmek.
  • Korsan.
  • İşi uzatmak.

Filibustering ingilizcede ne demek, Filibustering nerede nasıl kullanılır?

Filibuster : Parlamentoyu engellemek. Ağırdan almak. İşi uzatmak. Haydutluk etmek. Haydut. Parlamento tıkanıklığı. Korsan.

Filibustered : Ağırdan almak. Haydutluk etmek. İşi uzatmak. Parlamentoyu engellemek. Parlamento tıkanıklığı. Korsan. Haydut.

Filibusterer : Bir karar verilmesine engel olmak veya geciktirmek için uzun konuşmalar yapan kimse. Kasıtlı olarak görüşmeyi uzatan kimse. Parlamento çalışmalarını engelleyenlere liderlik eden kimse. Haydutlara liderlik eden kimse.

Filibusterers : Bir karar verilmesine engel olmak veya geciktirmek için uzun konuşmalar yapan kimse. Kasıtlı olarak görüşmeyi uzatan kimse. Haydutlara liderlik eden kimse. Parlamento çalışmalarını engelleyenlere liderlik eden kimse.

Filibusters : Parlamentoyu engellemek. Ağırdan almak. Haydutluk etmek. İşi uzatmak. Haydut. Parlamento tıkanıklığı. Korsan.

İngilizce Filibustering Türkçe anlamı, Filibustering eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Filibustering ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Picaroon : Dolandırıcı. Korsan gemisi. Hırsız. Sabıkalı.

 

Buccaneer : Korsanlık yapmak. Deniz eşkıyası.

Corsair : Korsan gemisi.

Hijackers : Hırsız. Soyguncu (kamyon veya tren vb'ni durdurarak soyan). Soyguncu. Uçak kaçıran kimse. Gaspçı. Uçak korsanı. Eşkıya. Hava korsanı.

Freebooter : Çapulcu. Yağmacı.

Bandits : Haydutlar. Eşkıya. Silahlı soyguncu.

Algerine : Cezayirli.

Deferring : Tecil etmek. Uymak. Kabul etmek. Riayet etmek. Erteleme. Ertelemek (borç vb). Ötelemek. Daha sonraki bil tarihe alma. Ertelemek.

Desperados : Her şeyi göze almış kimse. Gözü dönmüş kimse. Çılgın. Umutsuz kimse.

Dragged : Sürüklemek. Ağır tempoyla çalınmak. Taramak. Bulaştırmak. Sürümek. Sürüncemede kalmak. Ağ ile suyun dibini taramak. Geçmek bilmemek. Söz konusu etmek.

Filibustering synonyms : procrastinate, hijacker, corsairs, filibustered, badman, bushranger, bravoing, hacker, badmen, buccaneers, banditti, bravo, filibuster, procrastinated, bandit, dawdle along, freebooters, drags, drag, filibusters, hackers, defers, brigand, mess around, desperado, defer, play for time, bravos, brigands, go slow.