Geeky türkçesi Geeky nedir

  • Bilgisayar kurdu olan kişilerle ilgili.
  • Bilgisayar meraklılarıyla ilgili.
  • Bilgisayar kurdu.
  • Bilgisayar uzamanı olan kişilerle ilgili.

Geeky ingilizcede ne demek, Geeky nerede nasıl kullanılır?

Geek talk : Bilgisayar meraklısı olan kişiler arasındaki konuşma. Bilgisayar bilgisi olan kişiler arasındaki sohbet. Zamanın çoğunu bilgisayar başında geçiren insanlar arasındaki sohbet.

Geek : Garip hareketler yapan karnaval oyuncusu. Zeki ama anti-sosyal. Teknik. Eblek. Bilim. (bilgisayar, internet) ınternet delisi. Kültürlü. Zamanının çoğunu internette geçiren kişi. Bilgisayar veya internet bağımlısı olan kimse. Edebiyat gibi bir veya birden fazla konu üzerinde bilgili ve aşırı saplantılı olan.

Geeks : Bilgisayar. Bilgisayar veya internet bağımlısı olan kimse. Bilim. Bilgisayar bilgisi olan kimse. Eblek. İnek. Kültürlü. Teknik. (bilgisayar, internet) ınternet delisi. Yetenekli ve entelektüel özelliklere sahip sıradışı veya tuhaf kişi.

Gee estimator : Genelleştirilmiş tahmin denklemleri tahmincisi.

Gee gee : At.

Geegaw : Biblo. Önemsiz bir şey. Ivır zıvır. Gösterişli süs. Ucuz oyuncak. Kullanışsız süs. Ufak tefek şey.

Geeldikkop : Bazı bitkileri yemeye takiben ışığa karşı duyarlılaştırmanın neden olduğu güney afrika'da koyunlarda görülen akut fotodinamik bir hastalık (akut sarılık ve ciddi yüz ödemi ile tanımlanan). Koyunlarda görülen bir hastalık. Koyunlarda görülen akut fotodinamik bir hastalık.

 

Gee string : Genital bölge üzerine giyilen örtü. G-string. Peştemal. İnce şeridi olan genital bölge üzerini kaplayan küçük kumaş örtü (çoğu kez striptiz dansçıları tarafından giyilen).

Geechee : Gullah kırma dili. Gullah halkı tarafından konuşulan dil. Gullah.

Geegaws : Önemsiz bir şey. Biblo. Gösterişli süs. Ivır zıvır. Ucuz oyuncak. Ufak tefek şey. Kullanışsız süs.

İngilizce Geeky Türkçe anlamı, Geeky eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Geeky ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Whacko : Çılgın. Kaçık. Deli. Akıl hastası kimse (argo terim).

Eccentric : Dış merkezli düzen. Tip. Egzantrik. Salgılı. Tuhaf. Eksantrik kimse. Eksantrik. Garip bir kişi. Ayrıksı. Acayip tip.

Unusual person : Garip kimse.

Oddball : Tuhaf biri. Tuhaf. Acayip kimse.

Crank : Kanırtmaç. Kaçık. Sinema, televizyon alanlarında kullanılır. Kıvırmak. Krank kolu çevirmek. Manivela. Yol vermek. Saplantı. Eski alıcı ve göstericilerde, aygıtı çalıştırmak için elle döndürülen, alıcı ya da göstericinin düzeneğini devindiren sap. Krankla çalıştırmak.

Nut : Burmaç üzerindeki burmalı dişlere uyacak biçimde ortasında dişleri olan ve burmaca takılarak bir bağlama örgesi oluşturan, ortası delik kalın pul. Sert kabuklu yemiş. Fındıksı meyve. Fındık toplamak. Çatlak. Vida somunu. Çılgın. Kaçık. Ceviz. Üşütük.

Performer : Rolü yorumlayan oyuncu. Bir konserde bir eseri çalan veya söyleyen kimse. Yerine getiren. Yorumlayan oyuncu. Yapan. Oyunluktaki belli kişiyi canlandırma işini yapan kimse. oynamak işini gerçekleştiren kişi. Yerine getiren kimse. Gitar, sinema, televizyon alanlarında kullanılır. Müzisyen. Artist.

 

Anomaly : Normalden uzaklaşma veya sapma. gelişim ve büyümede olan bozukluklar sonucu vücut ve organların normalden ayrı bir yapılışta olması, fetal anomali, acayibat. denksizlik, kaide dışında olma. doğuştan olan bir bozukluk sonucu normal standarttan belirgin olarak sapma. Anomi. Kuraldışılık. Kanunsuzluk. Uymazlık. Kaidesizlik. Fizik, kimya, veterinerlik alanlarında kullanılır. Acayibat. Bozukluk. Sapıklık.

Fruitcake : Kaçık tip. Meyveli pasta. Çatlak kimse. Tuhaf tip. Meyvalı kek.

Eccentric person : Tuhaf kimse.

Geeky synonyms : nut case, performing artist, flake, computer worm, nutter, screwball, wacko, crackpot.