Handgrips türkçesi Handgrips nedir

Handgrips ingilizcede ne demek, Handgrips nerede nasıl kullanılır?

Come to handgrips : Kavgaya tutuşmak. Yumruk yumruğa gelmek.

Handgrip : Eli kavrama. Göğüs göğüse çatışma. Kulp. Kabza. Sap. Elcik. El sıkma. Tutacak.

Handglass : El aynası. Büyüteç.

Handgun : Tek elle tutulabilen ve ateş edilebilen silah. Genelde bir elle atılan silah. Tabanca.

Handguns : Tek elle tutulabilen ve ateş edilebilen silah. Tabanca.

İngilizce Handgrips Türkçe anlamı, Handgrips eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Handgrips ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Cauline : Sap ile ilgili. Sap (ile ilgili).

Boyfriends : Flört. Erkek arkadaş. Sevgili.

Crop : Ekip biçme. (hayvan) otlamak. Dikmek. Kanatlılarda yemek borusunun genişleyerek meydana getirdiği, yemlerin bekletilerek yumuşadığı ve sindirim için önemli bir depo organı, ingluvyes. Mahsul. Kesip kısaltmak. Ürün vermek. Ekin. Kursak. Kırkmak.

Panhandle : İleri doğru uzanan dar kara parçası. Sinyal yapmak. Eyaletin başka eyaletler arasında kalan uzantısı. Tava sapı. Bir devletin bir başka devletin topraklarının içine doğru girinti yapan toprak şeridi. Sadaka istemek. Dilencilik yapmak. Dilenmek. Sinyal çekmek.

Handlebar : Gidon (bisiklette veya motosiklette). Palabıyık. Yönelteç. (bisiklet) gidon. Bisiklet gidonu. Gidon.

 

Ladle : Pota. Kepçe ile doldurmak veya boşaltmak. Kaşık. Kepçe ile almak. Kepçe ile vermek. Kepçe. Kepçe ile boşaltmak. Kepçeyle koymak. Kova. Pota (metal).

Skillet : Kızartma tavası. Tava. Saplı tencere.

Oven gloves : Yanmaktan korunmak için yemek yaparken kullanılan koruyucu eldiven. Fırın eldiveni. Mutfak eldiveni.

Spatula : İspatula. Mala. Dilbasan. Mablak. Toz veya küçük parçalar durumundaki maddeleri almak ve ölçümlerinde kullanılan için kullanılan, cam, metal veya porselenden yapılmış bir ucu kaşık biçiminde olan laboratuvar malzemesi. Ispatula. Boya bıçağı. Deney kaşığı. Spatül.

Glider : Planör. Kayakçı. Planör pilotu. Tekne. Kayık.

Handgrips synonyms : rake handle, ax handle, axe handle, go cart, hoe handle, mop handle, rug beater, eating utensil, cheese cutter, cricket bat, broom handle, french telephone, frying pan, cart, halm, handshakes, edge tool, appendage, haft, hand tool, spigot, hand hold, shake of the hand, aspersorium, oven cloth, coffee cup, handshake, cutlery, watering pot, hafting, handcart, handle, handset.