Jockos türkçesi Jockos nedir

Jockos ingilizcede ne demek, Jockos nerede nasıl kullanılır?

Jocko : Herhangi bir maymun. Şempanze.

Jock : Atlet. Sporcu çamaşırı. İskoç. Sporcu. İskoçyalı. Spor delisi veya meraklısı veya düşkünü.

Jockey : Dalavere ile kandırmak. Karartıcıların en ilkeli olan karşı dirençli karartıcı'da bulunan ve elektrik akımını artırıp azaltmaya yarayan kayar düğme. At yarışlarında 50 veya daha fazla yarış kazanan deneyimli binici. Cokey. Yarışmak. Kayar karartıcı düğmesi. Kandırmak. Binici. Kurnazca aldatmak. Jokey.

Jockey act : At üstüne eyersiz binme gösterisi. Eyersiz biniş.

Jockey cap : Kasket.

Jockey club : Jokey kulübü. At yarışlarını idare eden klüp. Cokey kulübü.

Jockeys : Cokey. Jokey. Aldatmak. Binici. Kurnazca aldatmak. Dolandırmak. Dalavere ile kandırmak. Kandırmak. Yarışmak.

Jocks : Atlet. İskoçyalı. İskoç. Sporcu çamaşırı. Jokey şortu. Sporcu. Spor delisi veya meraklısı veya düşkünü.

Jockeyed : Kurnazca aldatmak. Dolandırmak. Biri tarafından manipüle edilmiş. Kandırmak.

Jockeying : Kuyruk atlama. Kurnazca aldatmak. Kandırmak. Dolandırmak.

İngilizce Jockos Türkçe anlamı, Jockos eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Jockos ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

 

Chimpanzees : Şempanzeler.

Chicane : Dalavere. Kozsuz el briç. Şikan. Safsata. Hile yapmak. Şike. Dalavera. Şike yapmak. Hile ile elinden almak. Hile.

Chimpanzee : Maymunlar (primates) takımının, insansı maymungiller (pongidae) familyasından, 140 cm kadar uzunlukta, kara renkli, başı yuvarlak, yüzü geniş, burnu küçük, kulaktan büyük, dudakları öne doğru uzun, nadiren ayakta duran, dizleri üstüne oturan, yürürken ellerini de kullanan, iyi tırmanan, meyvelerle beslenen, aile yaşantısı olan, afrika'da ağaçlar üzerinde yaşayan bir tür. Anthropopithecus troglodytes.

Equestrian : Binici. Biniciliğe ait. Binicilik ile ilgili. Sirkte binicilik becerileri gösteren sanatçıya verilen ad. Sirk binicisi. Atlı. Atlı (heykel). Engel atlama (binicilik). Binicilikle ilgili.

Beat : Vuru. Dayak atmak. Çarpma. Çalmak (davul). Atmak (kalp). Pataklamak. Güdülen amaca göre, namlunun ortaya da esnek bölümü ile, karşı namluya birden yapılan vuruş. Vuruş. Geçmek. Sıklıkları yakın iki dalganın girişimi ile oluşan ve sıklığı, sıklıklar çıkarımına eşit olan dalga.

Beat out : Çekiçlemek. Ritim tutmak. Çalmak (tamtam vb.). Dövmek. Vura vura söndürmek.

Shell : Bir hayvanın, meyvenin, bazı yumurtaların, kalkerli, silisli, keratinsi ya da kitinli sert dış örtüsü. kavkı. Deniz hayvanı kabuğu. Ayıklamak. Deniz kabuğu. Atom çekirdeğini kuşatan elektron içerikli katlardan her biri. Soymak. Bombalamak. Koçanından ayırmak (kurumuş mısır tanelerini). Kabuğunu çıkarmak. Bombardıman etmek.

Jockos synonyms : horseback rider, chimps, chimp, jocko, shaft, cheat, crush, horseman, trounce, vanquish, screw, chouse.

Jockos zıt anlamlı kelimeler, Jockos kelime anlamı

Humorless : Şakadan anlamayan. Keyifsiz. Nükteden anlamayan. Espri anlayışı olmayan.