Marguerites türkçesi Marguerites nedir

Marguerites ingilizcede ne demek, Marguerites nerede nasıl kullanılır?

Marguerite : Papatya. Krizantem. Margrit. Öküzgözü. Mastıçiçeği. Çayır papatyası.

İngilizce Marguerites Türkçe anlamı, Marguerites eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Marguerites ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Shasta daisy : Margarit. Kasımpatı.

Chrysanthemum : Kasımpatı. Papatyagiller (compositae) familyasından, çiçekleri pembemsi renkte, park ve bahçelerde süs bitkisi olarak kullanılan, tek yıllık, otsu bitkiler. Papatyagiller (compositae) familyasından, çiçekleri altın sarısı renkte, aken tipi meyveleri olan, ülkemizde doğal olarak iki türü bulunan, tek yıllık, otsu bitkiler.

Feverfews : Koyungözü. Gümüş düğme. Solucan otu. Ateşi düşürmek için ilaç olarak kullanılabilen kalıcı çiçek açan bitki türü.

Chrysanthemums : Kasımpatı.

Camomile : Sarı papatya. Almanpapatyası. Papatyagiller (compositae) familyasından, kenardaki çiçekleri beyaz, ortadaki çiçekleri sarı renkli, aken tipi meyveleri olan, ülkemizde doğal olarak 50 türü bulunan, çok yıllık, otsu, nadiren çalımsı bitkiler. Papatya çayı.

 

English daisy : Koyungözü. Koyun gözü. Çayır kasımpatı. Çayırgüzeli. İngiliz papatyası.

Mum : Hanımefendi. Susmuş. Anne. Sus!. Maske ile oynamak. Anneciğim. Sessiz. Suskun. Kasımpatı.

Feverfew : Ateşi düşürmek için ilaç olarak kullanılabilen kalıcı çiçek açan bitki türü. Gümüş düğme. Koyungözü. Solucan otu.

Marguerites synonyms : suffrutex, oxeye daisy, leucanthemum vulgare, genus argyranthemum, chrysanthemum frutescens, argyranthemum frutescens, chrysanthemum leucanthemum, subshrub, leucanthemum, ox eyed daisy, moon daisy, argyranthemum, paris daisy, genus leucanthemum, marguerite daisy, matricaria, marguerite, arnica, chamomile, camomiles, arnicas, mummed, ox eye daisy, flower, daisy, white daisy, mumming, pyrethrum.