Morin türkçesi Morin nedir

Morin ile ilgili cümleler

English: They're all clamoring to get their money back.
Turkish: Onların hepsi paralarını geri almak için yaygara koparıyor.

Morin ingilizcede ne demek, Morin nerede nasıl kullanılır?

Morina liver oil : Morina ailesi balıkları karaciğerinden elde edilen, her bir gramında en az 300 ıcu vitamin içerecek biçimde a ve d vitaminleri eklenmiş morina balığı karaciğeri yağı. Morina karaciğer yağı.

Morinda : Hint dutu.

Morine abrasion : Dalga aşındırması. Dalganın, taşıdığı taş, parça ve kırıntıların, kıyılara çarpmasıyle yaptığı aşındırma.

Moringa : Güney hindistan ve kuzey afrika'da yetişen akasya benzeri bir bitki.

Armoring : Zırhlama. Koruma. Tahkimat. Zırhla kaplamak.

Morion : Miğfer.

Memento mori : Ölüm sembolü. İnsana ölümü hatırlatan bir nesne. Öleceğini hatırla. Ölümü çağrıştıran.

Moribund : Ölüm halinde. Ölmek üzere olan. Can çekişmekte. Can çekişen. Adet. Ölmek üzere. Ölümcül. Zayıf. Çok sönük. Ortadan kalkmak üzere olan (fikir vb).

Enamoring : Büyülemek. Aşık etme. Aklını başından almak. Etkilemek. Meftun etme. Büyüleme. Teshir etme. Aklını başından alma. Kendine bağlama. Aşık etmek.

Moria : Moriah dağı. Hz. ibrahim'in hz. ishak'ı kurban etmeye hazırlandığı kutsal yer. Genel olarak vaadedilmiş topraklarla alakalı yer. Morya. Hz. süleyman'ın tapınağını inşa ettiği yer. Tapınak dağı (ayrıca moriah).

 

İngilizce Morin Türkçe anlamı, Morin eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Morin ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Idiot : Marsıvan eşeği. Kazma. Salak. Andaval. Doğuştan geri zekalı kimse. Enayi dümbeleği. Geri zekalı. Ahmak. Aptal. Geri zekalı kimse.

Retard : Alıkoymak. Geriye bırakmak. Sürüncemede bırakmak. Tehir etmek. Hızını kesmek. Geciktirmek. Yavaşlatmak. Gelişimini önlemek. Frenlemek. Gecikmek.

Cretin : Kretin. Zeka özürlü kimse. Gerzek. Şapşal. Kreten. Geri zekalı. Aptal. Salak. Ahmak.

Mongoloid : Geniş düz sarımsı yüzlü (antropoloji). Tipik moğol özelliklerinin karakteristiklerine sahip. Moğol insanlarına benzeyen.

Half wit : İdiot. Budala. Aptal. Moron. Yarım akıllı. Geri zekalı. Ahmak.

Simpleton : Keriz. Alık. Avanak kimse. Safdil. Avanak. Ahmak kimse. Aptal. Allahlık. Ağzı açık ayran budalası. Ahmak.

Advil : Bir ağrı kesici. (marka) ateş ve iltihabı azaltmak ve acıyı dindirmek için kullanılan bir ibuprofen ilaç markası (whitehall-robins sağlık tarafından üretilen) hizmetleri.

 

Propionic acid : Propiyonik asit. Propionik asit. Yemlere, bozulmayı önlemek ve enerji sağlamak için katılan, propiyonik asit ve bunların tuzları amonyum, kalsiyum ve sodyum propiyonat gibi uçucu yağ asidi.

Moraine : Buzultaş. Buzulların yol açtığı kaya ve küçük taş kırıntılarının olduğu bölge. Buzul taş. Buzulların taşıyıp biriktirdikleri, üzerleri çok kez parıltılı ya da çizikli taşlar. Coğrafya, jeoloji alanlarında kullanılır. Buzul taş ve toprağı. Buzul taşı. Ohio eyaletinde şehir. Buzulların üstünde, içinde taşıdığı, dipten sürüklediği ya da çökelttiği taş parçaları.

Imbecile : Alık. Embesil. Ahmak. Gerizekalı. Şapşal. Budala. Aptal. Geri zekalı. Bön. Ebleh.

Morin synonyms : nsaid, propanoic acid, nuprin, nonsteroidal anti inflammatory, isobutylphenyl propionic acid, nonsteroidal anti inflammatory drug, changeling, moraines, ibuprofen, simple.

Morin zıt anlamlı kelimeler, Morin kelime anlamı

Night : Gece. Karanlık. Akşam. Gün kararmasından gün ağarmasına dek geçen zaman aralığı. Bir çekimin gece çevrildiği ya da gece görünçlüğü olduğunu çevirim senaryosu ve çekim tahtasında belirten terim. Uzay, sinema, televizyon alanlarında kullanılır. Tün. Cehalet.

Morin ingilizce tanımı, definition of Morin

Morin kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : A yellow crystalline substance of acid properties extracted from fustic (Maclura tinctoria, formerly called Morus tinctoria). - - called also moric acid.