Nitpickers türkçesi Nitpickers nedir

  • Kılı kırk yaran kimse.
  • Ufak tefek kusurlara veya ayrıntılara saplantılı bir şekilde önem veren kimse.
  • Ufak kusurlar arayan.
  • Önemsiz detaylara gereğinden fazla önem veren kimse.
  • Her şeye kusur bulan.

Nitpickers ingilizcede ne demek, Nitpickers nerede nasıl kullanılır?

Nitpicker : Ufak tefek kusurlara veya ayrıntılara saplantılı bir şekilde önem veren kimse. Kılı kırk yaran kimse. Önemsiz detaylara gereğinden fazla önem veren kimse. Ufak kusurlar arayan. Her şeye kusur bulan.

Nitpicked : Ufak tefek kusurlara veya ayrıntılara saplantılı bir şekilde önem vermek. Kılı kırk yarmak. Ufak kusurlar aramak.

Nitpick : Ufak tefek kusurlara veya ayrıntılara saplantılı bir şekilde önem vermek. Ufak kusurlar aramak. Kılı kırk yarmak.

Nitpicking : Kılı kırk yarma. Her şeye kusur bulan. Kılı kırk yaran. Kusur arayan. Her şeye kusur bulma. Kusur arama. Eften püften.

Nitpicks : Ufak tefek kusurlara veya ayrıntılara saplantılı bir şekilde önem vermek. Kılı kırk yarmak. Ufak kusurlar aramak.

Nitpicky : Ayrıntılarca son derece ilgilenen. Aşırı titiz. Son derece titiz. Kılı kırk yaran. Ayrıntılarla ilgilenen. Aşırı derecede eleştiren.

İngilizce Nitpickers Türkçe anlamı, Nitpickers eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Nitpickers ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

 

Critic : Olumsuz noktalar üzerinde duran kimse. Kusur bulup duran kimse. Eleştiren kimse. Tenkitçi. Eleştiri yazan kimse. bir oyunu ya da bir sanat yapıtım kendi değerlendirmesi ile ele alan yazar. eleştirmenin yazdığı alanda bir dünya görüşü, geniş bilgisi, sanata karşı da olağanın üstünde bir duyarlığı ve algılama yetkisi olması gerekir. Eleştirmen. Münekkit. Oyun ya da bir yapıt eleştirisi ile uğraşan kimse. bir oyunu, yapıtı çeşitli yönlerden eleştiren yazar. münekkit. Eleştirmeci.

Nitpickers synonyms : nitpicker.