Nodders türkçesi Nodders nedir

  • Baş kısmı büyük oyuncak biblo.
  • Prezervatif.
  • Kafa sallayan kimse.
  • Başını diken kimse.
  • Genelde ünlü kişilerin bire bir kopyası olan başı vücudundan büyük ve kafası yayla sallanan oyuncak.

Nodders ingilizcede ne demek, Nodders nerede nasıl kullanılır?

Nodder : Genelde ünlü kişilerin bire bir kopyası olan başı vücudundan büyük ve kafası yayla sallanan oyuncak. Başını diken kimse. Baş kısmı büyük oyuncak biblo. Prezervatif. Kafa sallayan kimse.

Nodded : Başıyla selam vermek. Kafa sallamak (olumlu). Uyuklamak. Başıyle selam vermek. Evet anlamında başını sallamak. Başını eğmek. Baş sallamak. Başı ile onaylamak. Sallamak (baş). Başla onaylamak.

Nodded in agreement : Olumlu bir şekilde kafa salladı. Kabul ettiğini göstererek kafasını yukarı ve aşağı doğru hareket ettirdi.

Noddies : Deniz kırlangıcı. Budala. Ahmak.

Nodding : Başıyle selam vermek. Başı ile onaylamak. Kafa sallamak (olumlu). Dikkatsiz davranmak. Tepesi bükülü. Hata yapmak. Üst kısmı aşağı doğru eğilmiş. Başı öne düşmek. Sallamak (baş).

Be on nodding terms : Sadece merhabalaşmak. Çok az tanımak.

Nod somebodyout : Çıkmasını işaret etmek.

Noddles : Kafa. Baş.

Noddy : Deniz kırlangıcı. Bir deniz kırlangıcı. Budala. Ahmak.

Nod off : Pineklemek. Bitip tükenmek. Uykuya dalmak. Çöküp kalmak. Uyuyup kalmak. Uyuyakalmak. Uyuklamak. Yorgunluktan bitkin düşmek. İçi geçmek. Kestirmek.

 

İngilizce Nodders Türkçe anlamı, Nodders eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Nodders ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Condoms : Kondom. Kaput. Kılıf. Boru dayanıklığı.

Immortal : Sonsuz. Kalımlı. Baki. Ölümsüz varlık. Ölmez. Daim. Ebedi. Ölümsüz.

Sheath : Zarf. Kaplama. Kılıf. Kesici araçların kabı. Kaput. Dar ve düz elbise. Elitra. Kın.

Condom : Kılıf. Kaput. Boru dayanıklığı. Kondom.

Cannon fodder : Savaşa giden askerler (ölme ihtimali ile). Harpte harcanan erler. Ölmeye giden askerler. Top ateşiyle ölmesi kuvvetle muhtemel birlik. Savaşta ölüme giden ve önemsiz sayılan askerler.

Sheaths : Kılıf. Kaplama. Kın. Kama. Kesici araçların kabı. Elitra. Kablo kılıfı. Kın (bıçak veya kılıç için). Kaput.

Preservatives : Koruyucular. Koruma maddeleri. Bozulmayı önleyici madde. Koruyucu madde. Koruyucu şey. Koruyucu maddeler.

Deity : Tanrı. Mabut. Çoktanrıcılıkta var olduğuna inanılan insanüstü varlıklardan her biri. acunda varolan her şeyin yaratıcısı ve buyurucusu olduğuna inanılan yüce varlık. İlah. Tanrıça. Tanrılık. Tanrısal konum. Tanrısal varlık.

French letter : Kondom.

Nodders synonyms : earth goddess, fresh fish, nodder, soldier, rubber, prophylactics, god, french letters, johnny, prophylactic, divinity.

Nodders zıt anlamlı kelimeler, Nodders kelime anlamı

Young : Hayvan yavrusu. Yeni. (hayvan) yavru. Genç. Gençler. Küçük. Gençlik. Taze. Döl. Yavru.

Starve : Acından ölmek. Aç olmak. Midesi kazınmak. Aç bırakmak. Açlıktan öldürmek. Mahrum etmek. Sefalet çekmek. Açlıktan gözü kararmak. Açlıktan kıvranmak. Kurt gibi acıkmak.