Red poll türkçesi Red poll nedir

  • İspinoz kuşu.

Red poll ingilizcede ne demek, Red poll nerede nasıl kullanılır?

Red : Solcu. Komünist. Al. Kızıl saçlı. Kızıl. Kızılderili. Değersiz. Kızarmış. Rus. Kızgın.

Poll : Yoklama. Kesmek. Oyunu kullanmak. Oy verme. Sorgulamak. Oy almak. Anket. Oy sayısı. Oy toplamak. Anket yapmak.

Red poll cattle : İngiltere’den köken alan, vücudu geniş ve derin, boynuzsuz, bacakları kısa sağlam bünyeli, beside canlı ağırlık artışı yüksek kombine verimli sığır ırkı. Kırmızı boynuzsuz sığır.

Red admiral : Kelebek.

Red ant : Kızılkarınca. Ateş karıncası. Kırmızımsı renkte olup, ormanlarda yaşayan ve kimi yaprak solucanlara arakonakçılık edebilen karınca; orman karıncası, kırmızı orman karıncası. Eklem bacaklı hayvanlardan, böcekler (ınsecta) sınıfının, zar kanatlılar (hymoneptera) takımından, kırmızı renkli, yuvasını ormanlar içinde kocaman yığınlar halinde yapan, zehir dikenleri olmayan, sosyete meydana getiren, pupaları kuşlara yem olan bir tür. orman karıncası. Kırmızı orman karıncası.

Red army : Sovyet ordusu. Eski sovyetler birliği'nin ordusu. Kızıl ordu.

Red army choir : Kızıl ordu korosu. Eski sovyetler birliği ordusu'nun ünlü şarkı grubu.

İngilizce Red poll Türkçe anlamı, Red poll eş anlamlısı

 

Sözcükler, direkt olarak Red poll ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Crossbill : Çaprazgaga. Ötücü kuşlar (passeriformes) takımının, ispinozgiller (fringillidae) familyasından 17 cm kadar uzunlukta, gagası çapraz biçiminde ve kuyruğu kısa, erkeğinin rengi tuğla kırmızısı, dişisinin sırtı kül kahverengi, karnı yeşil kül rengi olan, avrupa, asya, kuzey ve orta amerika'da toplu halde ormanlarda yaşayan bir tür. Kapalı iken kesişen ve kuşun kozalakların çekirdeğini çıkarmasını sağlayan çene kemiği olan birkaç kuş türünden herhangi biri. Çapraz gaga. Çapraz gagalı ispinoz.