Sturdier türkçesi Sturdier nedir

Sturdier ile ilgili cümleler

English: My new can opener is sturdier than the old one, so hopefully it won't take 2 minutes to get at my beans anymore.
Turkish: Yeni konserve açacağım eskisinden daha sağlam, böylece umarım bezelyelerime kavuşmak artık 2 dakikamı almayacak.

Sturdier ingilizcede ne demek, Sturdier nerede nasıl kullanılır?

Sturdiest : Güçlü kuvvetli. Sağlam. Metanetli. Dayanıklı. Güçlü. Gürbüz. Azimli. Sebatlı. Sağlıklı. Domuz gibi.

Sturdily : Sağlıklı bir şekilde. Dayanıklı bir biçimde. Gürbüzce.

Sturdiness : Gürbüzlük. Sağlamlık. Güçlülük. Dayanıklılık. Metanet. Kuvvetlilik.

Unsturdily : Gürbüz olmayan bir şekilde. İstikrarsızca. Gevşekçe. Dengesizce. Dayanaksızca. Zayıfça. Sağlam olmayan bir şekilde.

Unsturdiness : Dayanaksızlık. Dengesizlik. Çökecekmiş gibi olma durumu. Sağlam olmama durumu. Zayıflık. Gürbüz olmama durumu. İstikrarsızlık. Yıkılacakmış gibi olma durumu. Gevşeklik.

Sturt : Sinirlendirmek. Kafasını attırmak.

Sturgeons : Mersin balığıgiller. Mersin balığı. Balıklar (pisces) sınıfının, mersin balıkları (acipenseriformes) takımından, vücutları büyük, uzun ve yuvarlak, kalın bir deri ile örtülü, üzerinde sert düğmeler bulunan, bıyıklı, yumurtalarından havyar yapılan, kuzey yarım küresinin ılık iklimli bölgelerinin tatlı ve tuzlu sularında yaşayan türleri olan bir familya. Alman mersin balığı. Missouri eyaletinde şehir. Mersin. Mersinbalığı.

 

Sturm liouville equation : Sturm-liouville denklemi.

Sturm und drang : Hengame. (almanca'dan) edebiyatı kişinin şahsi tutkularının fırtınası olarak gören ve düşüncede ve sosyal yaşamda şekilciliğe karşı olan 18'inci yüzyıl sonlarında almanya'da milli edebiyat akımı.

Common sturgeon : Mersin balıkları (acipenseriformes) takımının, mersin balığıgiller (acipenseridae) familyasından, 6 m kadar uzunlukta, denizlerde yaşayan ancak yumurtlamak için tatlı sulara geçen bir tür. Mersin balığı. Kolan balığı.

İngilizce Sturdier Türkçe anlamı, Sturdier eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Sturdier ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

All right : Fena değil. Elbette ki. Tamam. Olur tamam. Eh işte. Hayhay. İyi durumda. Olur. İyi.

Fastest : İleri (saat). Ayrılmaz. Değişmez. Uçarı. Hızla. Solmaz. Süratli. Çabuk. Seri.

Acute : Akut. Zeki. Şiddetli. Ağır. Keskin. Açıkgöz. Dar (açı). Aşırı. Dar.

 

Decisive : Belirleyici. Kati. Sonuca götüren. Kesin. Kesinkes. Kararlı. Kesin sonuca ulaştıran. Sonuç üzerinde rol oynayan. Şüphesiz.

Rude : Müstehcen. Doğal. Saygısız. İnceliksiz. Sert. Beceriksiz. Sapasağlam. Kaba. Engebeli.

Acutes : Akut. Açıkgöz. Keskin. Dar. Aşırı. Şiddetli. Sivri. Ağır. Zeki.

Flat footed : Düz taban. Beceriksiz (ingiliz ingilizcesi). Kararlı. Sabit. Düztaban. Hoyrat (ingiliz ingilizcesi). Değişmez.

Haling : Missouri eyaletinde şehir. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. Zinde. Dinç. Sürüklemek.

Diuturnal : Uzun süreli.

Sturdier synonyms : sturdiest, ruder, entrenched, brawnier, cornfed, earnest, affected, piggish, full of zeal, enduring, determined, constant, doughtier, hefty, burliest, persevering, dead set on, firm, brawniest, sturdy, healthier, stable, fittest, grittier, holeproof, portlier, healthy, dynamic, as hard as nails, constructed, bonnie, dynamical, portly.

Sturdier zıt anlamlı kelimeler, Sturdier kelime anlamı

Unaffected : Bozulmamış. Yapmacıksız. Etkilenmemiş. Doğal. Tabii. İçten. Değişmemiş. Etkisiz.

Unstudied : Üzerinde çalışılmamış. Doğal. Hazırlıksız. Yapmacıksız. Zorlanmamış. Önceden hazırlanmamış. Plansız.