Sylph türkçesi Sylph nedir

  • Tenek perisi.
  • Havada yaşayan peri.
  • Güzel kız.
  • İnce ve güzel kız.
  • Hava perisi.
  • İnce ve zarif kız.
  • İnce ve narin kız.

Sylph ingilizcede ne demek, Sylph nerede nasıl kullanılır?

Sylphide dress : Dans eteği. Bale kadın dansçılarının giydikleri kabarık etek.

Sylphish : Narin. İnce. Zarif.

Sylphlike : Güzel ve ince (kız veya kadın). Zarif. İnce. Narin. İnce güzel.

Sylphs : İnce ve narin kız. Güzel kız. Havada yaşayan peri. İnce ve zarif kız. Hava perisi. İnce ve güzel kız.

Sylphy : Zarif. İnce. Narin.

Syllabic equilibrium : Hece denkleşmesi. Uzun ünlü taşıyan bir hecenin kısa ünlüsü olan iki heceye ayrılarak denkleşmesi olayı: ana altayca köke> ana türkçe kök «gök», moğ. köke; ana altayca ere> t. er, moğ. ere; tkm beş >yak. bies «beş»; tkm. bol-> yak. buol- «olmak»; tkm. ot, yak. uot «ot»; tkm. tört> yak. tüört «dört» vb.

Syllabi : Karara bağlanmış dosyaya eklenen not. Liste. (çoğul) ders programı. Ders özeti. (çoğul) müfredat. Müfredat. Ders programı.

Syllabic peak : Hece doruğu. Hecenin duyulma gücünün en yüksek olduğu nokta. hece doruğunu, duyulma güçlerinin yüksek olduğu görülen ünlüler, kayan ünlüler ve bazen de ünsüzler oluşturur. || türkçede hece doruğunu her zaman bir ünlü oluşturur ve hecenin diğer sesleri doruğun bir veya iki yanında açıklık derecelerine göre sıralanır. ak, su, kal, alt, sarp, brak, bronz gibi. || bazı ünlemlerde akıcı ve hışıltılı sesler de hece doruğu olabilir; kşt, pst, prt gibi || türkçenin heceleri hep tek dorukludur. diğer dillerde ar. sabr, ömr, nakl, devr, zehr; almanca stamm, zahl; ing. sleep, stop örneklerinde görüldüğü üzere çift doruklu hece türleri de vardır.

 

Sylpish : Zarif.

Syllabary : Hece işaretleri listesi (çin). Hece yazımı. Hece işaretleri listesi. Heceleri gösteren işaretler tablosu. Hece yazı. Heceleme levhası. Heceler tablosu.

İngilizce Sylph Türkçe anlamı, Sylph eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Sylph ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Beauties : Güzel. Güzel yan. Güzellikler. Güzellik. Nadide parça. Güzel kızlar. Güzeller güzeli.

Roses : Gül pembesi. Üzgeçli ağızlık (bahçe sulama kovası). Hortum ağzı. Rüzgar gülü. Gül pencere. Gül. Yılancık. Güller. Roze şarap. Gül deseni.

Beauty : Çok iyi kişi. Güzel kadın. Nadide parça. Güzel. Güzellik. Güzel yan. Güzel şey. Güzel kişi. Güzeller güzeli.

Beautiful girl : Dilber.

Nymph : Orman perisi. Genç ve güzel kız (şiir). Biyoloji, veterinerlik alanlarında kullanılır. Yenilebilir bir kurbağa. Nimf. Nimfa (yarı ergin böcek). Yarı başkalaşım gösteren böceklerde, dış görünüşü ergine benzeyen, fakat boyutları, eşey organları, kanatları tam gelişmemiş olan ve imagolara dönüşen son larval dönem. uyuz böcekleri ve keneler gibi akarların 4 çift bacağı bulunan larval evresi. Yan başkalaşım (hemimetabol) gösteren böceklerde, dış görünüşü ergine benzeyen, fakat eşey organları ve kanatları tam olarak gelişmemiş evre. Yarı ergin böcek. Su perisi.

 

Eyeful : Bir içim su. Göz alıcı. Göze batan. Güzel şey. Göz dolduran şey. Göz dolduran.

Dolling : Kukla. Bebek. Kavırçak. Güzel fakat aptal kadın. Süslenmek. Oyuncak bebek. Taş bebek. Hizmetçi kadın.

Chick : Kümes hayvanlarının yumurtadan yeni çıkmış yavrusu. Fıstık. Yavru kuş. Cüce. Kız. Yavru. Piliç. Parça.

Sylph synonyms : imaginary creature, imaginary being, a smasher of a girl, sylphs, dolls, woman, nymphs, doll, juicy girl, eyefuls, dish, adult female, rose.

Sylph zıt anlamlı kelimeler, Sylph kelime anlamı

Man : Belirli bir iş için yeterince insan olmak. Görev yapmak. Düşünme ve konuşma yetileri olan bilinçli, toplumsal canlı. Adam vermek. Adam yerleştirmek. Adam. Erkek. Adam atamak. Adamla donatmak.

Sylph ingilizce tanımı, definition of Sylph

Sylph kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : A fairy. An imaginary being inhabiting the air.