The alamo türkçesi The alamo nedir

  • Alamo kalesi.
  • Tennessee eyaletinde yerleşim yeri.
  • Teksas bağımsızlık mücadelesi esnasında 1836'da meksikalılarca amerikalıların katledildiği yer (abd tarihi).
  • Teksas eyaletinde şehir.
  • Nevada eyaletinde şehir.
  • San antonio teksas'ta (abd) bulunan bir kaleye dönüştürülmüş şapel.
  • Kuzey dakota eyaletinde şehir.
  • Georgia eyaletinde şehir.
  • İndiana eyaletinde yerleşim yeri.
  • New mexico eyaletinde yerleşim yeri.

The alamo ingilizcede ne demek, The alamo nerede nasıl kullanılır?

The : Belirli durumlarda isimden önce kullanılır. Belli bir objeyi veya kişiyi veya yeri nitelemek için kullanılır. Belgili tanımlık. Belirli veya spesifik bir kimse veya şeyi ifade etmek veya tanımlamak için kullanılan betimleyici (gramer).

Alamo : Georgia eyaletinde şehir. Nevada eyaletinde şehir. İndiana eyaletinde yerleşim yeri. Tennessee eyaletinde yerleşim yeri. Güneybatı abd'de yaygın olan kavak ağcı. Kuzey dakota eyaletinde şehir. Teksas eyaletinde şehir. New mexico eyaletinde yerleşim yeri.

The 1967 borders : 1967 sınırları. Bağımsızlık savaşı sonrasında ateşkes anlaşmalarında oluşturulan sınırlar (israil tarihi). Yeşil hat.

The 2004 tsunami : 000 insanın ölümüne yol açan 26 aralık 2004'te meydana gelen yıkıcı tsunami. 26 aralık 2004'teki büyük tsunami. 2004 tsumanisi. Bir depremin tetiklediği ve iki kıtada 8 ülkede (tayland, hindistan, endonezya, malezya, maldivler, seylan, somali ve sri lanka) yaklaşık 225.

 

The a team : Televizyonda macera dizisi ismi. A takımı.

The ablative : Çıkma durumu. İsmin -den hali. Ablatif.

The above : Yukarıda yazılanlar (bir sayfada). Yukarıda anılan. Yukarıdaki. Yukarıki.

İngilizce The alamo Türkçe anlamı, The alamo eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak The alamo ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Ames : Orta ıowa'da (abd) ıowa bilim ve teknoloji devlet üniversitesi'nin bulunduğu şehir. Oklahoma eyaletinde yerleşim yeri. İowa eyaletinde şehir. Abd'de birkaç şehrin ve kasabanın adı. Bir soyadı.

Abernathy : Bir soyadı. Southern christian leadership'in (güney hıristiyan liderliği) kurucusu birleşik devletler papazı ve yurttaşlık hakları aktivisti. Ralph david abernathy (1926-1990).

Carson city : Nevada'nın (abd) başkenti. Michigan eyaletinde şehir.

Adeling : İowa eyaletinde şehir.

Adel : İowa eyaletinde şehir.

Empires : Ohio eyaletinde yerleşim yeri. Alabama eyaletinde şehir. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. İmparatorluk ile ilgili. İmparatorluk. Kolorado eyaletinde şehir.

Abbott : Bir erkek adı. Bir soyadı. Bir erkek ismi.

 

Eureka : Utah eyaletinde şehir. North carolina eyaletinde yerleşim yeri. Buldum. Evreka. Missouri eyaletinde şehir. Avrupa araştırma koordinasyon ajansı. Montana eyaletinde yerleşim yeri. Buldum!. Kansas eyaletinde şehir.

Eurekas : Kansas eyaletinde şehir. Buldum!. Utah eyaletinde şehir. Evreka. Missouri eyaletinde şehir. Montana eyaletinde yerleşim yeri. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. North carolina eyaletinde yerleşim yeri. Avrupa araştırma koordinasyon ajansı.

Easts : Doğuya doğru. Doğuya. Gündoğusu. Şark. Doğudaki. Doğuya doğru olan. Doğudaki bölüm. Doğu.

The alamo synonyms : dayton, bainbridge, addison, adrian, argyle, east, baden, albany, beatty, allen, alice, alamo, alices, boston, alma, alvin, baker, arlington, augusta, ambrose, bakers, aragon, carlin, baldwin, dyer, abba, argyles, amarillo, genoa, empire, abbas, abilene, amess.