Alamo türkçesi Alamo nedir

  • Teksas eyaletinde şehir.
  • Kuzey dakota eyaletinde şehir.
  • İndiana eyaletinde yerleşim yeri.
  • Tennessee eyaletinde yerleşim yeri.
  • Güneybatı abd'de yaygın olan kavak ağcı.
  • Nevada eyaletinde şehir.
  • Georgia eyaletinde şehir.
  • New mexico eyaletinde yerleşim yeri.

Alamo ingilizcede ne demek, Alamo nerede nasıl kullanılır?

The alamo : Teksas bağımsızlık mücadelesi esnasında 1836'da meksikalılarca amerikalıların katledildiği yer (abd tarihi). Nevada eyaletinde şehir. Tennessee eyaletinde yerleşim yeri. Kuzey dakota eyaletinde şehir. San antonio teksas'ta (abd) bulunan bir kaleye dönüştürülmüş şapel. New mexico eyaletinde yerleşim yeri. Teksas eyaletinde şehir. İndiana eyaletinde yerleşim yeri. Alamo kalesi. Georgia eyaletinde şehir.

Alamode : Son moda. Dondurmalı. Modaya uygun.

Alamos : Alamo. Güneybatı abd'de yaygın olan kavak ağcı.

Monothalamous : Tek hücreleri. Tek odacıklı.

Thalamocortical : Talamus ve beyin kabuğuna ait. Talamokortikal.

El alamein : Kuzey mısır'da bulunan ve alman kuvvetlerinin birinci dünya savaşı sırasında durmaya zorlandıkları küçük bir köy.

Calamander : Mobilya yapımında kullanılan bazı tropikal asya ağaclarının siyah veya kahverengi çizgili sert tahtası. Abanoz tahtası. Bir cins sert ağaç.

Alamedas : Kaliforniya eyaletinde şehir.

 

Calamar : Kalamar.

Thalamotomy : Talamatomi. Talamusun (orta beynin bir parçası) alınması ameliyatı. Talamusun alınması için cerrahi ameliyat. Talamotomi.

İngilizce Alamo Türkçe anlamı, Alamo eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Alamo ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Abbott : Bir soyadı. Bir erkek adı. Bir erkek ismi.

Addison : Bir soyadı. Vermont eyaletinde yerleşim yeri. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. Soyisim. New york eyaletinde yerleşim yeri. Batı virginia eyaletinde yerleşim yeri. Alabama eyaletinde şehir. Pensilvanya eyaletinde yerleşim yeri. İllinois eyaletinde yerleşim yeri.

Abbas : Arapça bir isim. Baba.

Aragon : Bir soyadı. Kuzeydoğu ispanya'da bulunan ve geçmişte krallık daha sonra vilayet olan bir bölge.

Arlington : Alabama eyaletinde şehir. Washington eyaletinde şehir. İowa eyaletinde şehir. Kentucky eyaletinde şehir. Kansas eyaletinde şehir. Birleşik devletler'deki çeşitli eyaletlerin pek çok şehrinin adı. Güney dakota eyaletinde şehir. Nebraska eyaletinde yerleşim yeri. Ohio eyaletinde yerleşim yeri.

Ames : Abd'de birkaç şehrin ve kasabanın adı. Bir soyadı. Orta ıowa'da (abd) ıowa bilim ve teknoloji devlet üniversitesi'nin bulunduğu şehir. Oklahoma eyaletinde yerleşim yeri. İowa eyaletinde şehir.

 

Bainbridge : New york eyaletinde yerleşim yeri. Bir erkek adı. Ohio eyaletinde yerleşim yeri.

Atlanta : Missouri eyaletinde şehir. Kansas eyaletinde şehir. İdaho eyaletinde şehir. Texas'ta abd) bir şehir. Nebraska eyaletinde yerleşim yeri. Georgia'nın (abd) başkenti. İllinois eyaletinde şehir.

Baker : Fırıncı. Montana eyaletinde şehir. Portatif fırın. Louisiana eyaletinde şehir. Ekmekçi.

Baldwin : New york eyaletinde yerleşim yeri. Pensilvanya eyaletinde yerleşim yeri. The fire next time (bir dahakine) ve another country (başka bir ülke) adlı eserlerin yazarı. İowa eyaletinde şehir. Maine eyaletinde yerleşim yeri. Özellikle kuzeydoğu abd'de yetişen bir elma türü. James baldwin (1924-1987). Louisiana eyaletinde yerleşim yeri. Florida eyaletinde yerleşim yeri.

Alamo synonyms : alices, eureka, genoa, carlin, allen, alice, easts, alma, bakers, empire, beatty, baden, abilene, ambrose, glendale, albany, empires, alvin, abernathy, adeling, carson city, boston, dayton, eurekas, augusta, amess, adel, east, argyle, argyles, abba, dyer, amarillo.