Undergirds türkçesi Undergirds nedir

Undergirds ingilizcede ne demek, Undergirds nerede nasıl kullanılır?

Undergird : Desteklenmek. Alttan kuşaklamak. Kuvvetlendirmek. Desteklemek. Güçlendirmek. Alttan güçlendirmek. Alttan desteklemek. Kuvvetlenmek.

Undergirded : Alttan desteklemek. Güçlendirmek. Kuvvetlendirmek. Desteklenmek. Desteklemek. Alttan güçlendirmek. Alttan kuşaklamak. Kuvvetlenmek.

Undergirding : Alttan kuşaklamak. Güçlendirmek. Desteklenmek. Desteklemek. Alttan desteklemek. Alttan güçlendirmek. Kuvvetlenmek. Kuvvetlendirmek.

Undergarment : İçlik. İç çamaşırı.

Undergarments : İç çamaşırı. İç çamaşırları. İçlik.

Undergrad : Birdemli. Üniversite öğrencisi.

Undergo : Başına gelmek. (sıkıntı) çekmek. Görmek. Geçirmek. Çekmek. -e uğramak. (katlanılması zor bir şeye) maruz kalmak. Uğramak. Katlanmak. Maruz kalmak (katlanılması zor bir şeye).

Undergoes : Çekmek. Başına gelmek. Maruz kalmak (katlanılması zor bir şeye). Geçirmek (hastalık). Maruz kalmak. Geçirmek. Uğramak. (katlanılması zor bir şeye) maruz kalmak. Görmek. Katlanmak.

Undergo an operation : Ameliyata girmek (hasta). Ameliyat olmak. Ameliyat geçirmek.

Undergo surgery : Bir ameliyat geçirmek. Geçirilen ameliyat. Ameliyat olmak.

 

İngilizce Undergirds Türkçe anlamı, Undergirds eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Undergirds ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Amplify : Kuvvetlendirmek (sesini). Gücünü artırmak. Daha ayrıntılı bir şekilde söylemek. Genişletmek. (sesi) artırmak. Artırmak. Geniş olarak açıklamak. Yükseltmek (ses).

Cemented : Yapışık. Çimentolamak. Yapıştırmak. Betonlamak. Pekiştirmek. Sağlamlaştırmak. Çimento ile kaplanmış. Çimentolanmış. Çimento ile doldurulmuş.

Fortifies : Takviye etmek. Sağlamlaştırmak. Alkolle kuvvetlendirmek. -de tahkimat yapmak. Güçlendirme yapmak. Canlandırmak. Berkitmek.

Cements : Çimentolamak. Yapıştırmak. Sağlamlaştırmak. Pekiştirmek. Betonlamak.

Stiffens : Kaskatı kesilmek. Sertleşmek. Pekiştirmek (bir duyguyu). Koyulaştırmak. Sertleştirmek. Güçlenmek. Pekişmek (bir duygu). Dengelenmek. Pekişmek.

Build up : Kurmak. Övmek. Toparlanmak. Nükleer enerji, sinema, televizyon alanlarında kullanılır. Yama. Negatif kurgusunda eşlemeyi sağlamak ya da çekimlerin gerçek uzunluğunu korumak amacıyla, görüntü ya da ses kuşağının eksik bölümlerinin yerine eklenen kılavuz. çalışma ya da dağıtım eşlemlerinin bozulmuş bölümlerinin yerini almak üzere hazırlanmış parça. Biriktirmek. (hastalıktan sonra) kendine gelmek. Göklere çıkarmak.

 

Consolidate : Pekiştirmek. Sağlamlaştırmak. Katılaştırmak. Birleşmek. Pekişmek. Takviye etmek. Vadesini uzatmak. Birleştirmek. Sağlamlaşmak.

Strengthen : Takviye etmek. Güç kazanmak. Yükseltmek. Berkitmek. Güçlenmek. Yaşam bulmak. Sağlamlaştırmak.

Bear somebody out : Yardım etmek. Haklı göstermek.

Undergirds synonyms : underpin, amplifies, buoy, backed up, strengthens, underprop, accommodate with, assists, gain strength, advocating, assisting, cement, solidifies, get strong, stay up, underlay, corroborate, beef up, brace, undergirding, bolster up, strengthened, beareth, solidifying, corroborates, brace up, confirms, hardens, be with, support, undergird, bear out, fortifying.

Undergirds zıt anlamlı kelimeler, Undergirds kelime anlamı

Weaken : Zayıflatmak. Güçten düşmek. Güçsüz düşürmek. Zayıf düşürmek. Güzsüzleştirmek. Güçsüzleştirmek. Zayıflamak. Sarsmak. Kuvvetsizleşmek. Güçsüzleşmek.