Undergird türkçesi Undergird nedir

Undergird ingilizcede ne demek, Undergird nerede nasıl kullanılır?

Undergirded : Güçlendirmek. Desteklemek. Alttan güçlendirmek. Kuvvetlendirmek. Kuvvetlenmek. Desteklenmek. Alttan kuşaklamak. Alttan desteklemek.

Undergirding : Alttan desteklemek. Güçlendirmek. Alttan güçlendirmek. Alttan kuşaklamak. Desteklemek. Kuvvetlenmek. Kuvvetlendirmek. Desteklenmek.

Undergirds : Güçlendirmek. Desteklenmek. Kuvvetlendirmek. Alttan kuşaklamak. Desteklemek. Alttan desteklemek. Alttan güçlendirmek. Kuvvetlenmek.

Undergarment : İç çamaşırı. İçlik.

Undergarments : İç çamaşırı. İç çamaşırları. İçlik.

Undergrad : Üniversite öğrencisi. Birdemli.

Undergo : -e uğramak. Çekmek. (katlanılması zor bir şeye) maruz kalmak. Geçirmek. Başına gelmek. Görmek. (sıkıntı) çekmek. Katlanmak. Uğramak. Maruz kalmak (katlanılması zor bir şeye).

Undergo treatment : Tıbbi tedavi görmek.

Undergone : Başına gelmek. Geçirilen. Katlanmak. Geçirmek. Çekmek. Uğramak. Geçirilmiş.

Underglaze : Ön sırlama. Süslenebilecek bir yüzey yaratmak için uygulanan bir sırlama ve üzerine uygulanan ikinci bir sır uygulaması. Ön parlatma. Alt sır. Sırlanmadan önce bir porselen veya çanak çömleğe uygulanan süsleme veya renklendirme. Alt sırlama. Ön perdahlama.

 

İngilizce Undergird Türkçe anlamı, Undergird eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Undergird ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Get strong : Güçlenmek. Dişlenmek.

Build up : Göklere çıkarmak. Övmek. Geliştirmek. Oluşturmak. Kurmak. Yama. Güçlenmek. Negatif kurgusunda eşlemeyi sağlamak ya da çekimlerin gerçek uzunluğunu korumak amacıyla, görüntü ya da ses kuşağının eksik bölümlerinin yerine eklenen kılavuz. çalışma ya da dağıtım eşlemlerinin bozulmuş bölümlerinin yerini almak üzere hazırlanmış parça.

Accommodate with : Donatmak. İle uzlaşmak. Katkıda bulunmak.

Confirms : Tasdiklemek. Kiliseye kabul etmek. Teyit etmek. Pekiştirmek. Tasdik etmek. Doğrulamak. Sağlama bağlamak. Takviye etmek.

Afforce : Sağlamlaştırmak.

Be with : İzlemek. Arka çıkmak. Söyleneni anlamak.

Cement : Dişin üzerini kaplayan kemiğe benzer madde. hücreleri birbirine bağlayan ya da organizmayı zemine bağlayan ara madde. Pekiştirmek. Çimentolamak. Birleştirmek. Yapıştırmak. Tutkal. Betonlamak. Biyoloji, sinema, televizyon, veterinerlik alanlarında kullanılır. Beton ile kaplamak.

 

Solidify : Sertleştirmek. Pekiştirmek. Katılaşmak. Sertleşmek. Tahkim etmek. Sağlamlaştırmak. Katı hale getirmek. Pekişmek. Katılaştırmak.

Confirm : Tasdiklemek. Onaylamak. Sağlama bağlamak. Doğrulamak. Kiliseye kabul etmek. Takviye etmek. Tasdik etmek. Dinsel tören yapmak. Pekiştirmek.

Buttress : Payanda. Destek. Ayak. Destekçi. Yardımcı. Payanda vermek. Güçlendirici. Perçinleştirmek.

Undergird synonyms : underprop, undergirded, strengthened, building up, support, brace, undergirds, assists, underlays, assist, braced, brace up, fortifies, advocate, beareth, solidifies, corroborate, undergirding, bear somebody out, cemented, fortifying, consolidate, stiffen, underpin, bolster, advocating, harden, solidifying, advocated, bear out, strengthen, fortify, buoy.

Undergird zıt anlamlı kelimeler, Undergird kelime anlamı

Weaken : Gücünü azaltmak. Güçsüz kılmak. Sarsmak. Hafifletmek. Zayıflatmak. Zayıf düşürmek. Güçten düşmek. Cansızlaştırmak. Güçsüzleştirmek. Güzsüzleştirmek.

Undergird ingilizce tanımı, definition of Undergird

Undergird kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : To blind below. To gird round the bottom.