A bed of roses türkçesi A bed of roses nedir

A bed of roses ingilizcede ne demek, A bed of roses nerede nasıl kullanılır?

A : İngiliz alfabesinin birinci harfi. (herhangi) bir. En iyi kaliteyi simgeleyen harf. Herhangi bir. Miktar belirtir. Atom ağırlığı. Belirli bir tür veya nitelikteki. Bir. Argonun simgesi. Pek iyi.

Bed : Sabitleştirmek. Temel. Yatacak yer sağlamak. Tabaka. Nehir yatağı. Madencilik, jeoloji alanlarında kullanılır. Altında ve üstünde bulunan kayaçlardan gözle ya da fiziksel olarak az çok açıkça ayrılabilen, kalınlığı 1 cm'den az olmayan tortul kayaç birimi. Kalmak. Genel olarak, birkaç katmandan oluşmuş kayaç birimi. Çiçeklik.

Of : -dan. Li. -nın. Yüzünden. -nin. In. Den. -den. Hakkında. İle ilgili.

Roses : Güller. Gül pembesi. Gül. Yılancık. Üzgeçli ağızlık (bahçe sulama kovası). Rüzgar gülü. Gül deseni. Pembe şarap. Roze şarap. Gül pencere.

Bed of roses : Güllük gülistanlık şey. Gül bahçesi. Mutlu ve huzurlu ortam. Güllük gülistanlık durum. Çok rahat koşullar. Gül tarhı. Rahat mevki. Güllük gülistanlık.

Attar of roses : Gülyağı. Gül yağı.

İngilizce A bed of roses Türkçe anlamı, A bed of roses eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak A bed of roses ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

 

All roses : Harika gitmek. Şahane. Başarılı.

Blisses : Neşe. Büyük mutluluk. Kutluluk. Eksiksiz bir mutluluk. Çok büyük mutluluk. İdaho eyaletinde şehir. Bahtiyarlık. Mutluluktan uçma.

Wellbeing : Huzur. Refah. İyilik. Sağlık. Vücut sağlığı. Gönenç. İyi oluş.

Blissfulness : Büyük mutluluk. Mutluluk dolu olma.

Delightfulness : Keyiflenme. Tatlılık. Eğlenme. Hoşluk. Hoşlanma. Zevklilik. Zevk.

Fortunateness : İyi şans. Başarı. Şanslılık. Kısmetlilik.

Weal : Bere. Kamçı izi. İyi hal. Sivilce. Gönenç. İz. Dayak beresi. Hayır.

Blitheness : Kaygısızlık. Gamsızlık. Neşelilik. Tasasızlık. Kedersizlik. Neşe.

Euphorias : Coşku. Öföri. Zindelik hissi. Neşe. Mutluluktan uçma. Yerinde duramama. Hastanın kendisini iyileşmiş gibi hissetmesi. Öfori.

Roseate : Gül renginde. Gül rengi. Pembe. İyimser. Kırmızı. Ümit verici. Gül renkli.

A bed of roses synonyms : euphoria, elations, elation, bed of roses, felicitousness, rosiest, happiness, heaven, weals, felicity, felicities, gayeties, gayety, bliss, rosier.