Amerism türkçesi Amerism nedir

  • Bölünmemiş olma durumu (botanik terimi).

Amerism ingilizcede ne demek, Amerism nerede nasıl kullanılır?

Heteronomous metamerism : Heteronom metamerizm. Farklı yapıda olan segmentlerin oluşturduğu yapı.

Homonomous metamerism : Vücut bölümlerinin birbirine eş bölmelerden oluşması. Homonom metamerizm.

Metamerism : Metamerfik. Metameri. Metameriz. Aynı moleküler formüle sahip fakat molekül içindeki gruplar farklı dizildiğinden moleküllerin farklı fiziksel özellikler göstermeleri, izomerizm. eklem bacaklılarda vücudun antero-posteriyör ekseni boyunca biri birini izleyen segmentlere ayrılması. Metamerizm. Segmentli bir yapı gösterme.

Amerisource : Pennsylvania merkezli amerikan sağlık bakımı şirketi. Sağlık bakımı ve ilaç ürünlerinin toptancı dağıtıcısı.

Ameristic : Parçalara bölünmemiş olma durumu (botanik terimi).

America on line : Çevrimiçi bilgi servisi sağlayıcısı. Aol (internet).

America : Amerika.

American airlines : Birleşik devletler'deki en büyük havayolu şirketlerinden biri. Amerikan havayolları.

Camerist : Fotoğrafçı.

American academy of cosmetic surgery : Aacs. Amerikan estetik cerrahi çalışmaları enstitüsü. Amerikan estetik cerrahi akademisi.

İngilizce Amerism Türkçe anlamı, Amerism eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Amerism ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

 

Wyoming : Minnesota eyaletinde şehir. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. Pensilvanya eyaletinde yerleşim yeri. İllinois eyaletinde şehir. Michigan eyaletinde şehir. İowa eyaletinde şehir. Abd'de bir eyalet. Amerika'da eyalet. Ohio eyaletinde şehir.

West virginia : Batı virjinya. Amerika'da eyalet. Abd'nin doğusunda bir eyalet. Batı virginia.

Kansas : Oklahoma eyaletinde yerleşim yeri. Orta amerika birleşik devletleri'nde bir eyalet. İllinois eyaletinde yerleşim yeri. Amerika'da eyalet.

Bay state : Massachusetts eyaleti.

Pa : Yönetmen yardımcısı. Protaktinyumun simgesi. Baba. Sinema, televizyon alanlarında kullanılır. Bir filmin yönetiminde, yönetmenin tüm işlerde yardımcılığını üstlenen kimse. tv. bir izlencenin hazırlanmasında ve yayınında yönetmenin tüm işlerde yardımcılığını üstenen kimse.

Rhode island : Kuzeydoğu abd'de bir eyalet (new england'ın bir bölümü). Amerika'da eyalet. Rhode adası.

In : Çok moda olan. İçeriye. Halinde. İçine. Mevsimi gelmiş. Gelmiş olan. İç. Olarak. İçeri doğru yönelen. Da.

The states : Amerika birleşik devletleri. Eyaletler. Birleşik devletler. Devletler. Amerika. Abd.

Va : Parauk. Çin'de yaşayan etnik bir grup. Ava. Virginia eyaleti. Abd'nin güneyinde bir eyalet.

Free state : Bağımsız devlet. Başka bir ülkenin kontrolü altında olmayan ülke. Birey haklarına saygı duyan ülke.

Amerism synonyms : keystone state, equality state, tar heel state, bluegrass state, st. lawrence river, north dakota, beaver state, land of opportunity, centennial state, new york, everglade state, louisiana purchase, hoosier state, niobrara river, yosemite falls, cornhusker state, pine tree state, u.s.a., rio grande, peach state, old dominion, eastern united states, midwestern united states, badger state, buckeye state, oas, calif., sooner state, first state, camellia state, organization of american states, wisconsin, niobrara.

 

Amerism zıt anlamlı kelimeler, Amerism kelime anlamı

Artifact : Yapı. Tarih öncesi insanlarının yaptığı araç. İnsan yapımı. Yapaylık. Yapay olgu. İnsan eliyle yapılmış şey. İnsan eliyle yapılan şey. Özellikle ilk insanların meydana getirdiği sanat eseri. İlk insanların yaptığı sanat eseri. Eser.

Artificial language : Yapay dil. Yapma dil. Belirli bir kullanım veya amaç ile uluslararası alanda yaratılmış olan dil. Belli bir kişi veya küçük grup tarafından özel olarak icat dilmiş olan dil.