Wyoming türkçesi Wyoming nedir

  • Amerika'da eyalet.
  • İllinois eyaletinde şehir.
  • Michigan eyaletinde şehir.
  • Minnesota eyaletinde şehir.
  • Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri.
  • Abd'de bir eyalet.
  • Pensilvanya eyaletinde yerleşim yeri.
  • Ohio eyaletinde şehir.
  • İowa eyaletinde şehir.

Wyoming ingilizcede ne demek, Wyoming nerede nasıl kullanılır?

Wyomingite : Wyoming'da oturan kimse. Wyomingli (abd).

İngilizce Wyoming Türkçe anlamı, Wyoming eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Wyoming ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Breese : Bir soyadı.

Amess : Oklahoma eyaletinde yerleşim yeri. Teksas eyaletinde şehir.

Bowling green : Kentucky eyaletinde şehir. Missouri eyaletinde şehir. Dokuz kuka çim sahası. Florida eyaletinde şehir. Virginia eyaletinde yerleşim yeri.

Bridgeport : Connecticut eyaletinde şehir. Ohio eyaletinde yerleşim yeri. Alabama eyaletinde şehir. Batı virginia eyaletinde şehir. Birleşik devletler'in çeşitli eyaletlerinde birçok şehrin adı. Washington eyaletinde şehir. Nebraska eyaletinde şehir. Oklahoma eyaletinde şehir. Teksas eyaletinde şehir.

Colorado : Batı birleşik devletler'de bir eyalet.

United states : Birleşik devletler. Amerika. Aralarında birlik kurulup tek devlet durumuna gelmiş olan devletler: amerika birleşik devletleri vb. gibi. Amerika birleşik devletleri. Abd.

 

Barrett : Bir soyadı. Teksas eyaletinde şehir. Britanyalı gitarist ve pink floyd müzik grubunun eski bir üyesi. Syd barrett (1946-2006, roger keith barrett olarak doğdu).

Alberta : Alabama eyaletinde şehir. Bir kadın adı. Virginia eyaletinde yerleşim yeri. Kanada'da bir vilayet.

Arizona : Güneybatı birleşik devletler'de bir eyalet.

Lander : Bir şeyi inişe geçiren kişi ya da şey. Bir gök cismine inen uzay aracı. İnişe geçiren kimse veya şey (uçağı, roketi, vs.). Saççı. Wyoming eyaletinde yerleşim yeri. Güney dakota eyaletinde şehir.

Wyoming synonyms : teton range, yellowstone river, little bighorn, little bighorn river, u.s.a., green river, capital of wyoming, equality state, little missouri, grand teton national park, bighorn river, snake river, rock springs, north platte, u.s., yellowstone national park, north platte river, little missouri river, little horn, laramie, black hills, tennessee, bessemer, andrew, alta vista, bighorn, cheyenne, byron, cheviot, arion, argyles, auburns, burton.