• Tahmin eden.
  • Kehanette bulunan.
  • Peygamber.
  • Kahin.
  • Gaipten haber veren.
  • Tahminde bulunan.

Augurer ingilizcede ne demek, Augurer nerede nasıl kullanılır?

 

Augurers : Peygamber. Kahin. Tahminde bulunan. Kehanette bulunan. Tahmin eden. Gaipten haber veren.

Augured : Kehanette bulunulmuş. Alamet olmak. Önceden bildirmek. İşareti olmak. Kehanette bulunmak.

Augur ill : Kötüye işaret olmak. Hayra alamet olmamak. Kötüye delalet etmek.

Augur well : Hayra alamet olmak. İyiye işaret olmak. İyiye işaret etmek.

Augur : Kahin. Bir şeye alamet olmak. İşareti olmak. -e alamet olmak. Önceden söylemek. Kehanette bulunmak. Önceden bildirmek. Fala bakarak haber vermek. Bir işaret olmak (iyi veya kötü). Alamet olmak.

Inaugural ball : Açılış töreni dansı. Bir şeyin başlangıcını kutlamak için yapılan dans. Bir kurumun kamu kullanımına açılması vesilesiyle yapılan kutlama. Yeni bir başkanın göreve gelişini kutlamak amacıyla verilen kutlama yemeği.

Inaugural address : Açılış konuşması. Bir kimse tarafından göreve gelip yemin etmesinden sonra yapılan konuşma (özellikle de abd başkanı). Görevi devralma konuşması.

Augury : İşaret. Falcılık. Kehanet. Fal. Alamet. Kahinlik.

Auguring : Alamet olmak. Kehanette bulunmak. İşareti olmak. Önceden bildirmek.

Augurate : Kehanette bulunmak. Tahmin etmek.

İngilizce Augurer Türkçe anlamı, Augurer eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Augurer ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Fey : Ölümün eşiğinde olan. Narin. Sevimli. Kaprisli. Çatlak. Üşütük. Kafası karışık. İnce. Kaçık.

Prophetesses : Resul. Kadın peygamber.

Prophet : Yalvaç. İnsanlara doğru yolu göstermek üzere tanrının gönderdiği elçi. Resul. Nebi. Tanrı elçisi. Elçi.

Diviner : Su yatağını çubukla bulan kimse. Sihirbaz. Falcı.

Seers : Geleceği gören. Falcı. Gören kimse. Gaipten haber veren kimse.

Seer : Falcı. Gören kimse. Bilici. Gaipten haber veren kimse. Geleceği gören.

Clairvoyant : Görülemeyen şeyleri görebilen. Görülemeyen şeyleri görebilen kimse. Geleceği görebilen. Durugörür. Geleceği gören. Geleceği görebilen (kimse). Falcı. Geleceği söyleyen falcı.

Augur : Fala bakarak haber vermek. -e alamet olmak. Bir şeye alamet olmak. Önceden söylemek. Kehanette bulunmak. Önceden bildirmek. Bir işaret olmak (iyi veya kötü). Alamet olmak. İşareti olmak.

Prophets : Resul. Peygamberler.

Foretellers : Önceden haber veren kimse.

Augurer synonyms : vaticinator, prophesier, plumber's snake, diviners, augurers, snake, auspex, foreseer, clairvoyants, feyer, foreseers, oracles, oracle, foreteller, the prophet, augural, predictors, hand tool, seer of visions, feyest, predictor, foreboder.

Augurer zıt anlamlı kelimeler, Augurer kelime anlamı

Borrower : Ödünç alan kimse. Müstakriz. Borç para alan kişi. Borç alan. Ödünç alan. Borç alan kimse. Ariyet alan. Kredi alan. Borçlu.

Augurer ingilizce tanımı, definition of Augurer

Augurer kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : An augur.

Augurer ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Augurer kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Augurer ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Augurer anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Augurer ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Difüzyon: DİFÜZYON (YAYINMA) OLAYI Ne demek? Farklı yoğunlukta iki ayrı fazda bulunan iki madde moleküllerinin birbiri içine yayılması...
  • Endikasyon: İki anlamı vardır. Herhangi bir hastalığa ilişkin izlenmesi gereken tedavi yöntemlerini ve tedavi içindeki sürecin gidişati...
  • Ekosistem: Ekosistemdeki bozulmaların çevreye etkileri nelerdir? Ekosistemdeki bozulma bir bütün olan çevrenin yapı ve işleyişini olumsu...
  • Ekosistem: Ekosistemlerin belirgin özelikleri nelerdir? Bir ekosistem biyosferin, bir bölümü ya da parçasıdır ; büyüklüğü ya da geni...
  • Yolantı: ..yolantı kelimesi YOLAK veya ( dağda ) patikadan çok farklı değil sanırım....( muğla ) yerkesikde patika az kullanılır..b...