Be riled türkçesi Be riled nedir

Be riled ingilizcede ne demek, Be riled nerede nasıl kullanılır?

Be : Berylliumb (berilyum). Mal olmak. -di. Alaşımların hazırlanmasında kullanılan hafif bir metalik kimyasal element. -dı. Var olmak. -dır. Olmak. Bulunmak. Kalmak.

Riled : Kızdırmak. Sinirlendirmek.

Be riled at : Sinir yapmak. Sinirlenmek. Kızmak. Sinir olmak.

Be a bad judge of : Anlamamak.

Be a bad sailor : Deniz tutmak.

Be a bad whip : Kötü araba kullanmak.

Be a ball of fortune : Bir durumun kurbanı olmak. Değişikliğe maruz kalmak. Şans topu olmak.

İngilizce Be riled Türkçe anlamı, Be riled eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Be riled ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Be peeved at : Sinir olmak.

Get pissed off : (birisine) ayar olmak. Kıl olmak. Sinirleri bozulmak. Siniri bozulmak. Kafası atmak. Bıkmak.

Flap : Sallanmak. Kanatlarını çırpmak. Rüzgarda dalgalanmak. Çırpmak. Zırvalamak. Çırpmak (kuş kanatlarını). Katlamak. Telaşlanmak. Rüzgarda dalgalanmak (bayrak veya yelken vb).

Be steamed up : Tepesi atmak. Öfkelenmek.

Bristles : Kıl. Domuz kılı. Dikleşmek. Sert kıl. Tüylerini kabartmak. Dolu olmak. Saçı diken diken olmak. Saçları diken diken olmak. Sert fırça.

Be cross : Darılmak. Asabı bozulmak. Küsmek.

 

Feel uneasy : Rahatsız olmak. İçi huzursuz olmak. Kaygı hissetmek. Huzursuz hissetmek. Rahatsızlık hissetmek. Endişelenmek.

Become irritated : Fıtık olmak. Kıl kapmak. Gıcık olmak.

Bridles : Ata başlık takmak. Gem. Trol ağlarında makaradan vince kadar uzanan ve genellikle üç kat kurşun yakadan oluşan toplayıcı halatlar. Başkaldırmak. Karşı gelmek. Palamar. Gem vurmak. Yular. Üçlük.

Flare : Kabarmak (etekler). Yaymak. İşaret fişeği. Işıkla işaret vermek. Işımak. Genişlemek (giysi). Bir optik dizgedeki yüzeylerden film üzerine yansıyarak resimdeki sertliği azaltan ya da resmin niteliğini bozan, istenmeyen ışık. tv. televizyon ışıtaçlarında, gerçekte etkilenmemesi gereken fosforlanmalı bölgelerin etkilenmesinden doğan ve bu bölgeye düşen ışık. Hiddetlenmek. Püskürtü. Çan gibi genişlemek.

Be riled synonyms : be angry with somebody, chafes, flaps, become angry, be in heat, be angry, chafe, chafed, bridle up, be nettled at, bridling, bridle, flapped, flame up, flare out, bristle, bristle up, be up in arms, be riled at.