Down heels türkçesi Down heels nedir

Down heels ingilizcede ne demek, Down heels nerede nasıl kullanılır?

Down : Aşağısında. Çökmek. Yere yıkmak. Yere sermek. İndirmek. Aşağıya doğru. Düşürmek. Bozuk. Yıkmak. Beri.

Heels : Kaba bir çerçeve ile tamamlanmış bir alan (örneğin bir pencere çerçevesi ) arasındaki boşluğa konulduğunda güçlü destek sağlayan üçgen parçalar.

Down and out : Perişan. Serseri. Parasız pulsuz. Hayatta yenilgiye uğramış. Sefil. Düşkünlük içinde. Nakavt. Bezgin. Yıkılmış. Çökmüş.

Down and out wit flu : Gripten yatağa düşmüş.

Down arrow : Aşağı ok tuşu. Aşağı ok. (bilgisayar) klavyede üzerinde aşağı doğru işaret eden bir ok resmi bulunan tuş (imleci sayfanın aşağısına doğru hareket ettirir).

Down arrow icon : Aşağı ok simgesi.

İngilizce Down heels Türkçe anlamı, Down heels eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Down heels ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Shabby : Yıpranmış. Eski püskü. Külüstür. Eski. Berbat. Pejmüdre. Yırtık pırtık. Sefil. Aşağılık. Hırpani.

Down at heel : Harap görünüşlü. Perişan görünüşlü. Parasızlık yüzünden eski püskü giyecekler giyinmiş. Perişan kılıklı. Köhne. (britanya ingilizcesi) parasızlık yüzünden kötü giyinmiş. Hırpani. Döküntü.

 

Detrited : Pejmurde. Yıpranmış. Eskimiş. Bayat. Aşınmış.

Tackier : Yırtık pırtık. Yapışkan. Dökülmüş (saç). Islak (boya). Yapış yapış. Boktan. Tutkal. Zamk.

Down the heels : Perişan kılıklı.

Seedy : Köhne. Hasta gibi. Perişan. Hırpani. Tohumlu. Eski püskü. Keyifsiz. Yırtık pırtık.

Frowsier : Pasaklı. Dağınık. Hırpani. Taranmamış.

Down at the heels : Harap görünüşlü. Köhne. (amerikan ingilizcesi) parasızlık yüzünden kötü giyinmiş. Parasızlık yüzünden eski püskü giyecekler giyinmiş. Harap. Perişan bir durumda. Bakımsız. Perişan bir halde.

Dowdily : Pasaklı. Pasaklı bir şekilde. Rüküş bir halde. Pasaklı bir halde. Hırpani. Gösterişsiz bir şekilde. Derbeder bir halde.

Draggled : Kirli. Pasaklı.

Down heels synonyms : shabbier, dowdies, ragged, raggedy, dowdy, dowdiest, scruffy, tacky, frowsy, tackiest, dowdier, shabbiest, down at heels, dowdyish, bedraggled, frumpier, down at the heel.